Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

N1, CNN medj srbljem

Featured Replies

pitanje za bosnjaka, odnos sa turskom...za srbina odnos sa rusijom, a naravno za hrvata odnos sa njemackom. i svima odnos sa amerikom...

 

:isuse:

 

koji kurac od programa...

Edited by Krampa

  • Replies 3.8k
  • Views 451.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Koja je smradina Kovačević, fuj. Oličenje "neće me niko zajebati, svisuisti" pljuckanja sa nebeskih visina mudrosti nedostupne običnim smrtnicima; nešto što najviše prezirem, više od ogoljenog ćacizma

  • N1 Info RS Bio jednom jedan Siniša Kovačević Kada je 1998. donet zloglasni Šešeljev Zakon o javnom informisanju sa drakonskim novčanim kaznama za medije koji su za 24 sata pred sudijom za prekršaje mo

  • Milošica
    Milošica

    Za njega ne verujem.

Posted Images

To je taj si-en-enovski pristup - banalnost u predivnoj oblandi ...

 

Jugoslave, odlazi!

Edited by stoka

Gledala pola sata i smorila se. Ovo nikada neće da se zapati međ lokalnim življem, čak ni onima koji, kao moja majka, povremeno imaju žal za YU.

Evo sad u ovom dnevnika nema jugoslavije samo srbija!

I vest kako je Obama preko Kerija zahvalio Vučiću na podršci borbi protiv islamista.

Slava Vučiću!

I vest kako je Obama preko Kerija zahvalio Vučiću na podršci borbi protiv islamista.

Slava Vučiću!

Još nam samo to treba, da nas oni ludaci označe kao metu za terorističke akcije ...

Mislio sam da ipak sačekam još koji dan sa sudom, ali se suština lepo vidi već sada.

Ukratko džabe skrkane pare ili kako mali Perica zamišlja CNN Adria.

 

Tehnika je odlična, ali ljudi koji rade očigledno ne umeju da je savladaju. Razlike u nivou tona između priloga, studija i reklama su do 9dB. Kamera u vestima u 19h bila fokusirana na Majine ruke, itd...

 

Tehničke probleme će brzo rešiti, u to sam siguran.

 

Težak promašaj je ova papazjanija lokalnih i regionalnih tema. Ako su hteli da budu gledani morali su da naprave tri različite verzije. Naravno da i nas u Srbiji zanimaju teme iz Bosne i Hrvatske ali na sasvim na drugom nivou od naših tema.

 

Vrhunac blamaže je ta vremenska prognoza emitovana iz Zagreba u vestima u 7. Samo vezivanje za verske praznike nije nešto što radi CNN. Da se razumemo, meni bi bilo glupo da voditelj bilo kojih vesti u Srbiji (osim radija "Slovo ljubve") kaže "u subotu na zadušnice". Ne rade se tako vesti u sekularnoj državi.

 

Šteta, još jedan skup projekat upropašćen sujetom "top menadžnemta".

 

Sent from my WP 7.8 Trophy using Tapatalk!

Tehnika je odlična, ali ljudi koji rade očigledno ne umeju da je savladaju. Razlike u nivou tona između priloga, studija i reklama su do 9dB. Kamera u vestima u 19h bila fokusirana na Majine ruke, itd...

 

 

 

 

Kako se juče ovo primećivalo u toku intervjua sa trojnim predsedništvom BiH. Hrvatski je bio preko tele konferens veze pa kad on govori ništa se ne čuje u odnosu na nivo jačine zvuka iz studija. U studiju je povremeno voditelj bio glasniji od sagovornika. Kad puste džingl grmi a kad su bile reklame je već ozbiljno smeta.

ide kajron - poginuo mladic na crvenom krstu-, samo ne pise u kom gradu :isuse:

Za rubriku "Predivno":

 

U glavnoj informativnoj emisiji sinoć na HRT-u objavljen je početak rada ove regionalne televizije uz želje za uspeh ...

 

BTW, u donjem desnom ćošku ispisani su vreme i temperatura. Zna li neko na koji grad se odnosi ova temperatura?

Edited by stoka

Naravno da i nas u Srbiji zanimaju teme iz Bosne i Hrvatske ali na sasvim na drugom nivou od naših tema.

 

 

sve im najbolje želim, ali što bi me zanimalo

Upravo emituju set dokumentaraca pod nazivom "robna kuća" od mareta stojmenova ...

 

Jel pratio neko juče serijal "fudbal" ("nogomet"), jel ima to veze sa dokumentarnom serijom "fudbal, nogomet i još ponešto" od istog autora?

 

 

Jel pratio neko juče serijal "fudbal" ("nogomet"), jel ima to veze sa dokumentarnom serijom "fudbal, nogomet i još ponešto" od istog autora?

Nema nikakve veze osim što je isto to samo skraćenog naziva.. :D

Prenose vesti Sportkluba, a spazih u par navrata i golf. Ovo sa golfom me bas iznenadilo. Bolje da su nas castili NFLom i NHLom. <_<

BTW, u donjem desnom ćošku ispisani su vreme i temperatura. Zna li neko na koji grad se odnosi ova temperatura?

 

uzimaju temperaturne izveštaje svih naseljenih mesta sa preko 15 stanovnika i ponderišu prema broju žitelja

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.