Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

20 hours ago, Lord Stef said:

McLaughlin ubi rekord na 400 s preponama za 7 desetinki :pera:

 

 

 

Ne sećam se da sam ikad gledao tako nešto, Bol i Muhamad ostvarile rezultate sezone, i zapravo skroz super rezultate, a pored ove izgledale kao amaterke. Nestvarna dominacija, mislim da bi i na muškim preponama dobila svakog atletičara iz Srbije. 

 

Ovo Ivanino je izgledalo baš ružno, ali važno da je odradila posao. Bilo bi dobro da sutra u prvoj seriji obezbedi makar top 8 da bi kasnije bila rasterećena. Ovo je prvi put u poslednjih 10 godina da nije među glavnim kandidatima za medalju na osnovu prikazane forme, ali red bi bio da naplati makar nešto od svih onih pehova sa ranijih takmičenja.

  • +1 1
Link to comment

Potpun pogodak što nije otišao na svetsko.
A vi se ovde sprdate sa tom odlukom

"Atletičar Crvene Zvezde i reprezentativac Srbije, Armin Sinančević postavio je novi rekord Međurepubličkih omladinskih sportskih igara u bacanju kugle u dalj.

Takmičar iz Prijepolja ju je bacio 21 metar i 54 centimetara na igrama koje se se održavaju od 20 do 24. jula u Novoj Varoši."

Izvor B92

  • +1 1
Link to comment

Nas je 5 cm delilo od toga da ovo SP za nas bude potpuna katastrofa. Savez generalno radi OK posao poslednjih godina, ali sad bi stvarno morali da preispitaju prioritete, zajebi takmičenja za mlađe juniore i ostale Balkanijade, tako se stvaraju nove Amele Terzić i Anje Crevar i to je put koji nigde ne vodi,

Link to comment

Svakako niko pri zdravoj pameti nije odlučio da se ne ide na SP zbog juniorskog SP ili EP. Imaš 3 takmičara i Kolašinca koji su pre izabrali da ne učestvuju na najvećoj smotri godine nego da se vakcinišu. Ostali savezi imaju tačno nula takvih reprezentativaca

Sent from my DN2103 using Tapatalk

Link to comment

Nisam u to siguran, nego nisu imali velika takmičenja u SAD (Australiji:rolleyes:). Znam za jedan broj takmičara na nižem nivou koji su preskočili zimske pripreme po evropskim zemljama zbog vakcinacije (nije atletika u pitanju). 

McLaughlin treći put oborila svetski rekord za manje od godinu dana. Bilo je 4x100 dobro, posebno što su Kanađani pobedili. 

Link to comment



Nisam u to siguran, nego nisu imali velika takmičenja u SAD (Australiji:rolleyes:). Znam za jedan broj takmičara na nižem nivou koji su preskočili zimske pripreme po evropskim zemljama zbog vakcinacije (nije atletika u pitanju). 
McLaughlin treći put oborila svetski rekord za manje od godinu dana. Bilo je 4x100 dobro, posebno što su Kanađani pobedili. 


Ja govorim o atletici i vrhunskim sportistima koji su svi bili viđeni u finalu svoje discipline a ne o fudbalerima četvrte divizije Rumunije :) Danima sam tražio i našao sam NULA takvih slučajeva u drugim savezima zajedno. Sad što kaže Halvard dal se moglo naći rešenje makar i uz pretnju suspenzije... ja mislim da je moglo i trebalo. Savez i država te stipendiraju... ako će ta stipendija da se opravdava na radničkim igrama u Prijepolju i na Mediteranskim igrama gde se u tvojoj disciplini pojavi ukupno 6 takmičarki onda zajebi posao

Sent from my DN2103 using Tapatalk

Link to comment
Potpun pogodak što nije otišao na svetsko.
A vi se ovde sprdate sa tom odlukom

"Atletičar Crvene Zvezde i reprezentativac Srbije, Armin Sinančević postavio je novi rekord Međurepubličkih omladinskih sportskih igara u bacanju kugle u dalj.

Takmičar iz Prijepolja ju je bacio 21 metar i 54 centimetara na igrama koje se se održavaju od 20 do 24. jula u Novoj Varoši."

Izvor B92

Molim za malo vise tacnosti, u pitanju su Medjuopstinske omladinske sportske igre.

Sent from my SM-G780G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Je l' bi pobedio sa 21.54 u Judžinu? :DNe. Prijepolje je onda odličan izbor, em je pobedio, em ga nisu otrovali reptili, Soroš i Gejc. :sleep: Mislim da je vreme za avaks svetska prvenstva u raznim sportovima, pošto očigledno dominiramo u broju sportista antivaksera. 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Sad se uključih i taman skače Vuleta, mali prestup i odličan skok... šteta. Al pokazuje znake života

Sent from my DN2103 using Tapatalk

Link to comment

Leticija Oro Melo koja je kao poslednja ušla u finale sa rekordom karijere od 6.64... sad ga je popravila još 25cm i sa 6.89 vodi

Sent from my DN2103 using Tapatalk

Link to comment

Poredjale se njih 4 u 3 cm

 

Ivana 6.67 u drugoj

 

Ingebrigtsen se izvadio za 'samo' srebro na 1500, zlato na 5000

Edited by Lord Stef
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...