Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

Danas je u Sremskoj Mitrovici bilo otvoreno prvenstvo Vojvodine. Adriana Vilagoš je bacila lični rekord 62.76 i obezbedila normu za seniorsko EP. Verujem da ćemo je gledati i na seniorskom svetskom kao i U20 svetskom gde brani titulu

Sent from my DN2103 using Tapatalk



  • +1 3
Link to comment

Isuse, zaboravio sam da je po Rumunskom vremenu pa sam se uključio kad je koplje bilo gotovo biggrin.png Vilagoš zlato 60.51, Vuleta troskok zlato 14.24, 44 santimetra bolje od njenog dosadašnjeg najboljeg skoka...

Sent from my DN2103 using Tapatalk



Link to comment
  • 2 weeks later...

Angelina Topić preskočila 196cm na seniorskom prvenstvu Srbije, izjednačen svetski U18 rekord smile.png

Ovo takmičenje je bilo i poslednja prilika da se obezbede norme za SP tako da bi ovo trebalo da je konačna lista učesnika:

NORME:
– Ivana Vuleta – dalj
– Armin Sinančević – kugla

KVOTA:
– Angelina Topić – vis
– Milica Gardašević – dalj
– Adriana Vilagoš – koplje
– Boško Kijanović – 400m
– Asmir Kolašinac – kugla

Sent from my DN2103 using Tapatalk



  • +1 5
Link to comment

Jebes svetsko na kome ne gledas kako Asmir osvaja poslednje mesto sa hicem od 17 metara dve nedelje nakon sto je bacio 24 metra na prvenstvu Gornje Zagubice

Link to comment

Dobri nastupi naših na Mediteranskim igrama, dvostruka pobeda u kugli, Sinančević 21.29 zlato SB, Kolašinac 20.37 srebro, u dalju Gardašević 6.67 zlato i koplje Vilagoš 60.22 zlato

Sent from my DN2103 using Tapatalk

Link to comment

Gardašević je u boljoj formi od Ivane Španović koja je tragična zasad u sezoni na otvorenom. Ima velike probleme sa zaletom, ne znam otkud odjednom. Nadam se da će sastaviti do SP. 

Opet ju je uništilo dvoransko u Beogradu, kao pre 5 godina. :isuse:

Link to comment

Dve medalje za Srbiju na juniorskom EP, Teodora Boberić srebro i Natalija Dragojević bronzu u troskoku. Boberić postavila lični rekord sa 13,36 m. što je super rezultat za uzrast.

Pobednica Francuskinja je ipak fenomen, devojka već sad ima preko 14 m kad bi popravila odraz. 

  • +1 2
Link to comment

Večeras u 19.15 je finale skoka u vis za devojke (Topić naravno) a sutra ujutru u 9.15 u finalu dalj imamo dve predstavnice (Boberić i Micić)

Sent from my DN2103 using Tapatalk

Link to comment

Sad videh vest na atlex.rs...

Armin Sinančević, Asmir Kolašinac i Angelina Topić iako imaju ispunjene norme neće putovati u Sjedinjene Američke Države na svetsko prvenstvo. Razlog tome je što nisu vakcinisani.

Oni dalje navode da će nas predstavljati samo 3 takmičara, Vuleta, Gardašević i Kijanović a ne pominju Vilagoš koju su pre nekoliko dana u vesti istakli kao učesnicu... i zaista je nejasno dal greše ili stvarno ne ide pošto je 14. na svetskoj listi u bacanju koplja i ne postoji razlog da ne učestvuje sem ako je i ona nevakcinisana.

Sent from my DN2103 using Tapatalk



  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Razmišljam danas, ovo je ozbiljan propust atletskog saveza. Hrane informacijama o učesnicima i onda na 10 dana pre početka... ej ček pa ne može u Ameriku bez vakcine. Ja sam kontao da su sve mesecima ranije proverili i da ćemo imati 7 učesnika. Kao što se za Đokovića mesecima priča da ne može u Ameriku... bukvalno mi nije jasno kako se ovakav propust desio. I dalje ne mogu naći ništa za Vilagoš... svakako ne pomaže što se ni na zvaničnom world athletics sajtu još uvek ne mogu naći startne liste po disciplinama A sas.org.rs normalno nema ništa o našim učesnicima, sajt im je užas

Sent from my DN2103 using Tapatalk







  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...