Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

sportisti a pogotovo atleticari i pogotovo ova dva bilmeza od kuglasa uzimaju sve i svasta da poboljsaju performans a ne uzmu vakcinu...ne ide mi u glavu ova logika. slicna prica i sa bodibilderima

  • +1 1
Link to comment
sportisti a pogotovo atleticari i pogotovo ova dva bilmeza od kuglasa uzimaju sve i svasta da poboljsaju performans a ne uzmu vakcinu...ne ide mi u glavu ova logika. slicna prica i sa bodibilderima
Za Asmira svakako nije šteta, crkosmo bez njegovih 19.58 u kvalama. Al ove devojke koje tek počinju karijeru da propuste prvo svetsko je stvarno debilizam

Sent from my DN2103 using Tapatalk

  • +1 3
Link to comment

Pa koliko se mlađih od 20 godina kod nas uopšte vakcinisalo? 0,2%

 

Plus je Dragutin odavno pravoslavno prolupao. uopšte me ne bi čudilo da je hardcore antivaxxer. 

Link to comment
7 hours ago, Halvard said:

Pa koliko se mlađih od 20 godina kod nas uopšte vakcinisalo? 0,2%

 

Plus je Dragutin odavno pravoslavno prolupao. uopšte me ne bi čudilo da je hardcore antivaxxer. 

Pa taj verovatno samo još vakcinu u sebe nije stavljao.

Link to comment

Zar je iko sa Sandžaka bio u kampanji za vakcinu sem onog nesretnog Đerleka po službenoj dužnosti? Tamo je procenat vakcinisanih nešto tipa 18%

Link to comment
18 hours ago, arheolog1981 said:

Izašle su liste učesnika na sajtu world athletics, https://worldathletics.org/competitions/world-athletics-championships/oregon22/news/press-releases/final-entry-lists-world-championships-oregon-22

Tri naša predstavnika kako je atlex preneo... nema ni Vilagoš

Sent from my DN2103 using Tapatalk
 

neverovatno je da nemamo informacije o Vilagos.

devojka je 10-15 godina mladja od ostalih ucesnica, a finale joj je realnost... a mi neamo pojma zasto ne ucestvuje... za Topic makar znamo zasto ne ide.

 

nista, navijamo da Gradasevic i Ivana udju u finale.

Link to comment
neverovatno je da nemamo informacije o Vilagos.
devojka je 10-15 godina mladja od ostalih ucesnica, a finale joj je realnost... a mi neamo pojma zasto ne ucestvuje... za Topic makar znamo zasto ne ide.
 
nista, navijamo da Gradasevic i Ivana udju u finale.
Ja sam skontao da je to plan tima oko nje... našao sam vest od pre nekoliko meseci da je glavna koncetracija na SP U20 i EP. Jednostavno su uradili svoj deo posla i skontali odavno da bez vakcine nema ulaska u USA a neće da se vakciniše. Nemam drugog objašnjenja

Probao sam da nađem info dal još neka zemlja ima takmičare koji ne idu zbog vakcinacije al nisam uspeo. Mi imamo sigurno tri a najverovatnije četiri :)

Sent from my DN2103 using Tapatalk


Link to comment

Da li to samo Arena prenosi Svetsko prvenstvo u atletici? Sad gledam onu reklamu za tzv. "sportsko leto", i vidim da RTS prenosi samo Evropsko prvenstvo u avgustu...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...