Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

Usrana Arena sinoć nije prenosila nakon što sam platio Cloud samo zbog ovog prvenstva. :isuse: Našao sam neki švedski stream uz pomoć VPN-a srećom. 

 

Jbt, i dalje ne verujem da smo poslali samo troje takmičara. :frust:

  • +1 1
Link to comment

A juce na RTSu idu sportske vesti i najava za svetsko i oni mrtvi ladni navode kako ce se nasi bacaci kugle i ova mala usresrediti na evropsko prvenstvo i neko prvenstvo za boga pitaj koju kategoriju i da jelte zbog toga ne idu na SP iako imaju norme. Pa kad ne umreh od smeha...

  • +1 2
Link to comment

Ovo postaje potpuno besmisleno, sad gledam 3000 stiple i vidim Jeruto ubedljivo prva al mi čudan dres... takmiči se za Kazahstan. Viđena za zlato u ovoj disciplini. Dakle ko ima najviše love taj će i da uzima zlata. Ne znam šta treba da se desi da zabrane ovakve stvari, a sve je krajnje jednostavno. Ako si se takmičio za jednu zemlju u seniorskoj konkurenciji, nema prelaska u drugu i tačka.

Nije mi jasno jesu menjali ovo:

The new rules prevent anyone under the age of 20 from changing allegiance and demand athletes prove their ties to their new nation after a three-year waiting period.

Četiri takmičara Kenije su prešli u Kazahstan ove godine i već se takmiče za njih...

Sent from my DN2103 using Tapatalk



  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

ahahahahaha, kakvi paćenici :lolol:

 

Evo jos na par mesta, nije me mrzelo da proverim, svi isto saopstenje.

 

"Iako je još četvoro naših reprezentativaca ostvarilo norme i plasman na rang listi za Svetsko prvenstvo u Oregonu: Armin Sinančević, Asmir Kolašinac, Angelina Topić i Adriana Vilagoš oni neće putovati u Ameriku. Asmir i Armin su svoj fokus usmerili ka Evropskom prvenstvu koje se održava u avgustu u Minhenu, dok će Angelina i Adriana takmičiti na Prvenstvu Sveta za starije juniore/ke u Kaliju od 1. do 6. avgusta."

  • +1 1
  • Haha 2
  • Tužno 2
Link to comment

A šta kao Asmir ima bolje šanse za neki smislen uspjeh na EP, proći će isto kao na SP?

 

Ovo je komedija nad komedijama, jbt, kakva smo mi država zamazivača očiju i kiselog grožđa, dobro nas iko shvata ozbiljno. 

Link to comment
 
Evo jos na par mesta, nije me mrzelo da proverim, svi isto saopstenje.
 
"Iako je još četvoro naših reprezentativaca ostvarilo norme i plasman na rang listi za Svetsko prvenstvo u Oregonu: Armin Sinančević, Asmir Kolašinac, Angelina Topić i Adriana Vilagoš oni neće putovati u Ameriku. Asmir i Armin su svoj fokus usmerili ka Evropskom prvenstvu koje se održava u avgustu u Minhenu, dok će Angelina i Adriana takmičiti na Prvenstvu Sveta za starije juniore/ke u Kaliju od 1. do 6. avgusta."
Atletski savez pere ruke jer su dovoljno nesposobni bili da ne skontaju da bez vakcine ne može u Ameriku i to nisu znali sve do juna... našao sam intervju sa Asmirom nekoliko nedelja pred Mediteranske igre gde kaže da mu je glavni cilj svetsko pa evropsko prvenstvo nakon oporavka od operacije koju je imao

Našao, intervju od 16. juna biggrin.png https://sportal.blic.rs/sportske-vesti/atletika/kolasinac-pred-mediteranske-igre-za-sportal-tanka-je-linija-izmedju-utreniranosti-i-pretreniranosti/2022061615165963492

Sent from my DN2103 using Tapatalk




  • Hvala 1
Link to comment

Mogli su ih u junu dva puta izbosti.:dry: Lakše je pričati u medijima da su Mediteranske igre bitnije, kao i prvenstvo Balkana za mlađe seniore, nego ih privoleti da urade jednu malu civilizacijsku stvar, kako bi se takmičili na najbitnijem takmičenju sezone. Inače i pre tri godine je Arena imala gafove sa prenosima, doduše i samo pet kanala, a te nedelje je bilo LŠ u fudbalu, pa su imali neke sulude snimke. 

Link to comment
3 minutes ago, arheolog1981 said:

Ako nekom treba link, ja gledam na YouTube, kanal KBC

 


Za sad radi :)

Sent from my DN2103 using Tapatalk
 

 

uključim, vidim nekog Trajkovića kako trči za Kipar ali djeluje da je gazio :D

Link to comment

Takmiči se on dugo za Kipar, bio finalista OI 2016. Sad na Mediteranskim bio prvi, Alžirci mu puste srpsku himnu :D

Sent from my DN2103 using Tapatalk

  • Haha 2
Link to comment

U skoku u vis se u finale ušlo sa 190cm. Karmen Brus koja je bila 7. na EP U18 sa 177cm ovde preskočila 193cm. Ima 17 godina kao i Topić...

Sent from my DN2103 using Tapatalk

Link to comment

Jbg, Jacobs odustao od 100m, ne znam zasto, Blejk ispao, De Gras ispao, osvojice neko od 4 Amera verovatno. Ali najbrzi u polufinalu mladi Jamajkanac™ Seville, u finalu moj favorit Abdul Hakim Sunny Brown iz Japana, ocigledno :D 

Link to comment

Au, kakva sesta serija skola u dalj. Tentoglu vodio ubedljivo of prve serije i onda ga Wang nadskoci 4 cm. Cekamo poslednja 3 skoka

 

I uze Kinez :smiley_hail: Tentoglu je imao 5 skokova preko 8.20 i sjebo ga Wang sa 8.36

Edited by Lord Stef
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...