Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • arheolog1981

    415

  • renne

    322

  • Timmy

    316

  • Halvard

    271

A sto se lepo ove zene u skoku u dalj ne nadrogiraju ko sva normalna deca, ovi rezultati iz 70ih i 80ih su malo bezveze... Dajte Hajke Dreksler i Cistjakovu, 7 i po metara i taj fazon.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Filipini uzeše prvu medalju u istoriji ako se ne varam, skok s motkom... ostala ih trojica u konkurenciji

Sent from my DN2103 using Tapatalk

Link to comment

Sad 4x400 i nisam gledao ali verujem da ucestvuje od 1 do 3 od brace Borle

 

dvojica :D neunistivi su

 

i naravno bronza, mozes kucu da stavis da ce da uzmu bronzu

Edited by Lord Stef
Link to comment

Ovaj ludak Mondo izgleda ide na 6.21

 

edit: naravno da ide, idiote, WR je 6.20, sto li uvek mislim da je 6.17

Edited by Lord Stef
Link to comment

Sad videh na Tviteru, prvi i najbolji skok Ivane deluje kao da nije bio prestup. Nismo videli u usporenom snimku taj skok, čudi me da neko iz njenog tima nije odmah protestvovao

Sent from my DN2103 using Tapatalk

Link to comment

Pa jebote bog, da li je realno da je neko ovoliki baksuz? :mellow: Bukvalno je neverovatno koliko puta joj se ovakve stvari dešavaju, milimetarski prestupi, povrede na vrhuncu forme, protivnice koje se niotkuda pojavljuju (Proktor '15, Klišina '17), onaj užas iz Londona da ne pominjem. Svaka joj čast na mentalnoj snazi da izgura sve to, ali pitanje je koliko čovek može da gura tako, a da ne pukne. Jedino što bi sinoć bilo gore je da je završila na 4. mestu iza one Brazilke koja je iz čista mira poboljšala PB za preko 20 cm, to bi baš bilo da se rokneš.

Jasno je da je ona sada već pri kraju karijere i da će svaka medalja u budućnosti biti uspeh, lepo bi bilo da joj se negde poklopi za one last hurrah. Atletičarka takvog renomea je to zaslužila.

Ali šta god se bude dešavalo dalje - Ivana :heart:.

  • +1 1
Link to comment

Baš maler za malerom, neverovatno. Našao kod nje na instagramu snimak, ništa se nije moglo uraditi jer je u roku od 5 sekundi radnik pregrabuljao pesak. A skok je bio oko 6.95 po mojoj proceni

Sent from my DN2103 using Tapatalk

Link to comment

Sve u svemu odlično svetsko prvenstvo, odlične trke na 5 i 10km u obe konkurencije, generalno srednje i duge pruge baš opravdale očekivanja. 100, 100 prepone, 200, 400 i 400 prepone kao i štafete potpuno sjajne sa nekoliko svetskih i rekorda prvenstava... jedino je muški 100m malo manje zanimljiv bio jer smo navikli na Bolta :) Bacačke i skakačke discipline pomešano, vidi se pad u nekim ali na kraju šlag na tortu Duplantisov svetski rekord. Kad sam kao klinac gledao Bubku mislio sam da ga niko neće preteći ali šta ovaj momak radi sa nepune 23 godine je potpuno van ove planete...

Sent from my DN2103 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...