Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

Ne vidim zašto bi. Nataša je svojevremeno otišla jer nije imala elementarne uslove za trening, sada je ipak drugačija situacija. Mađari nemaju da ponude Adrijani ništa bitno bolje od onog što ima u Srbiji, savez se dosta angažuje oko nje i sve zasad ide OK. Na kraju krajeva, da želi da nastupa za Mađarsku, verujem da bi to već uradila, državljanstvo verovatno već ima. 

Naravno, ako neko baš želi da promeni reprezentaciju, učiniće to, ali sada je u atletici to poprilično cimanje, morala bi da se pravi pauza, da menja prebivalište itd., tako da stvarno ne verujem.

Link to comment

Ma nisu zagonetke, pisalo se i pricalo o tome kao o gotovoj stvari, a ja sam imao info iz, recimo to tako, njenog relativno bliskog okruzenja da se lomi da predje. Cak mislim da nisu u pitanju finansijski momenti, ali da ne mracim dalje, neka ona nama ostane ovde

Link to comment

Pre nekoliko godina se lomila dal da pređe da igra rukomet u Mađarsku ili da se posveti atletici u Srbiji. Naš atletski savez je uspeo da je ubedi da je to najbolja priča za nju. Da je htela da baca za Mađarsku to bi uradila pre juniorske konkurencije jer je bilo jasno da je vanserijski talenat prvi put kad je bacila koplje. I to su vrlo dobro znali i naši i Mađari a s obzirom da je devojka Mađarica nikakve prepreke ne bi bilo jer što reče Halvard verovatno već ima državljanstvo Mađarske. Ovako kad je već krenula da osvaja medalje za jednu zemlju i počela da baca i u seniorskoj konkurenciji nema smisla, sa tačke gledišta njene karijere, da pravi pauzu da bi nastupala za Mađarsku a tu je odluku mogla da donese pre 4 godine kad takmičenja nisu bila ni na vidiku.

Adriana je sa 14 godina koplje od 500g bacala 59.69m a sa 15 64.73m... to je potpuno sumanut rezultat za te godine

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

  • Hvala 1
Link to comment
I napreduje sumanutom brzinom. Ona je legit kandidat za medalju u Parizu
Moje skromno mišljenje je da će sledeće godine bacati preko 64m i da će bar sa jednog seniorskog prvenstva doneti medalju (SP i EP). Juniorsko SP dobija sa 5-6 metara u odnosu na drugu komotno

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...