Jump to content
IGNORED

Atletika


Krampa

Recommended Posts

Devojka je mogla ili da stisne zube, ostane na podijumu i istrpi pogrešnu himnu ili da uradi ovo što je uradila. I jedno i drugo je potpuno legitimno. Da je pokušala da "reši problem", dok bi uspela nekome da objasni šta nije u redu (a možda ne govori engleski), pa dok bi se sporazumeli, pa dok bi onda oni došli do odgovornog, intoniranje himne bi se svakako već završilo.

 

 

 za Jelacu mi je jasno, udaja i porodjaj, drugi prioriteti, normalno je da rezultati nece biti kao nekada... 

 

Ima tu još stvari. Zimus je umalo izbila afera kad je usred priprema otpustila trenera jer želi da je trenira muž koji pritom nema nikakvog iskustva u tome. Trener je onda pretio da će dići frku u savezu, pominjalo se i ukidanje stipendije i svašta. Nekako se na kraju to ispeglalo, ali ne obećava za ubuduće.

Mislim, sasvim je prirodno ako su joj se promenili prioriteti i druge stvari su joj važnije, samo treba biti pošten prema sebi i drugima i reći otvoreno kako stoje stvari.

Edited by Halvard
Link to comment

Kako kome jbte, pa gomila ljudi iz organizacije je tu. Njena reakcija je kao kod ljutog deteta kome roditelji ne daju da se igraju u peski, pa se ono naljuti na ostale drugare i odnese svoju koficu. Posebno nije lepo prema ostalim osvajacicam medalje. Sta su tek one krive, a izasle su videli smo kako.

 

A super je sto si ti siguran kako bih ja odreagovao u hipotetickoj situaciji.

 

I bolje da podvucem da je ovo pre sve bruka organizatora, da ne bude jos da pravdam potez. A kao sto gore pokusah da zakljucim. Imamo razlicite pristupe u resavanju nastalih problema. Neko smatra da treba okrenuti ledja i otici,a  neko da treba da pokusa da ispravi problem.  I sve je to valjda legitimno.

brate, under 20 takmicenje, to jeste dete :/

meni je potpuno normalan i prirodan njen postupak. covece, sa 18-19 godina ti zasluzis da ti sviraju himnu u tvoju cast, hej, pa to je velika stvar! i onda neki krelac pomesa himne. i da je sisla sa postolja i jebala mater organizatorima za vreme intoniranja himne, meni bi to bilo razumljivo... 

 

 

pa ona i jeste dete. i nije nikakvo cudo sto je bila iznenadjena i ljuta. optuziti je za glumatanje je bas bezveze.

evo kada sa Tonijem covek mora da se slozi! ni g od glumatanja

Link to comment

 

Ima tu još stvari. Zimus je umalo izbila afera kad je usred priprema otpustila trenera jer želi da je trenira muž koji pritom nema nikakvog iskustva u tome. Trener je onda pretio da će dići frku u savezu, pominjalo se i ukidanje stipendije i svašta. Nekako se na kraju to ispeglalo, ali ne obećava za ubuduće.

Mislim, sasvim je prirodno ako su joj se promenili prioriteti i druge stvari su joj važnije, samo treba biti pošten prema sebi i drugima i reći otvoreno kako stoje stvari.

glupav potez i nje i trenera... mislim, zeli da je trenira muz, cool, trebao je da je pusti. razumem ja da i njemu zavisi egzistencija od nje, ali ako zena nece da je treniras, dzabe ti dizanje frke. bolje nadji novog sportistu. ako si dobar, doci ce ljudi kod tebe. i Goran Obradovic je trenirao Dudasa pre nego sto je preuzeo Ivanu i to nakon sto je skocila nacionalni rekord. zamisli da je njen trener iz Zrenjanina poceo da kenja o tome ko ce da je trenira, da li bi ikada skocila 7.20? doubt it

Kod Bekrića je sticaj nesretnih okolnosti i na privatnom i sportskom planu....

I nije to što se ne sme spominjati...

sta je bilo na privatnom? znam za sportski...

Link to comment

glupav potez i nje i trenera... mislim, zeli da je trenira muz, cool, trebao je da je pusti. razumem ja da i njemu zavisi egzistencija od nje, ali ako zena nece da je treniras, dzabe ti dizanje frke. bolje nadji novog sportistu. ako si dobar, doci ce ljudi kod tebe. i Goran Obradovic je trenirao Dudasa pre nego sto je preuzeo Ivanu i to nakon sto je skocila nacionalni rekord. zamisli da je njen trener iz Zrenjanina poceo da kenja o tome ko ce da je trenira, da li bi ikada skocila 7.20? doubt it

sta je bilo na privatnom? znam za sportski...

Dileme u životu, kosmos štasmos...
Link to comment

Vidjao sam ja Jelacu u teretani a i tog njenog muza trenera, mnogo mi to sve neozbiljno delovalo za jednu profi sportasicu. Dragana Tomasevic kad je bila u formi dizala je na bendzou jednako kao bilderi hemicari a ova radila samo neke lagane vezbice, nista hardkor. A bilo je i ono sranje na naplatnoj rampi, mozda je i dalje uzrujana zbog toga.

Link to comment

danas pocinje SP  :piggy:

 

prvi dan Terzic i Anic u kvalifikacijama... Terzic bi trebala da prodje kvalifikacije. Anic je ove godine skocio 8.15, ako to ponovi moze u finale, jer ce norma biti oko 8.15-8.20

Link to comment

Danas samo vecernja sesija (od finala 10km muskarci), ima i kvalifikacije na 100m muskarci gde je vec sutra finale. 

Edited by Grandilof
Link to comment

Ovo je ko zna koja trka po redu u kojoj Amela trči u gužvi i onda ostane tako zarobljena. Jel niko ne može da joj ukaže da je to takticki loše?

Edited by Arkadija
Link to comment

Ovo je ko zna koja trka po redu u kojoj Amela trči u gužvi i onda ostane tako zarobljena. Jel niko ne može da joj ukaže da je to takticki loše?

ona je takticki 0

problem je sto je ovde trcala i sporo i takticki lose

Link to comment

Ma Amelina taktika sa ovim nista nije imala.

Onaj Lazar skace 7.30 i kusur u kvalifikacijama lol

Zeru vise od Spanovic.

sta bre 7:30... 7:70!

 

on 45 santima losiji od licnog rekorda, Amela 4 sekunde sporija... bitno je da ce biti tip top za Balkanske igre!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...