Jump to content
IGNORED

Smrt fašizmu!


Muwan

Smrt fašizmu!  

82 members have voted

  1. 1. Koliko je fašizam realna pretnja po Srbiju?

    • Nije realna pretnja, to kod nas ne može da bude
      4
    • Izdržaćemo u okviru standardnih 10% podrške biračkog tela raznoraznim fašistima
      30
    • Sad je malo izraženiji zbog sveopšte krize ali biće bolje čim ekonomija živne
      32
    • Kako bude drugima, biće i Srbiji
      25
    • Iza svega toga stoje Amerikanci
      3
    • Totalni mrak, nacistički marševi, logori, odredi smrti, i svi će se praviti da nemaju pojma šta se dešava
      10
  2. 2. ... a koliko po svet u globalu?

    • Nije realna pretnja, čovečanstvo ima dovoljno mozga da mu se odupre
      5
    • Svet će se uglavnom držati u okviru onih 10%, tu i tamo možda bude nekih ekstrema ali to je njihov problem
      24
    • Manje krize = manje fašizma
      32
    • Demokratija će opstati kao forma ali će njome na finjaka upravljati fašističke ideologije
      24
    • Kao i prethodne globalne pošasti, i ova će krenuti iz šatro "kolevke" tj. Evrope
      13
    • Globalno ludilo, domino fekat, masovna istrebljenja, a po završetku istih zvižduckanje uz "omaklo se, slučajno, niko nije kriv"
      9


Recommended Posts

Interesantno, ekipa s kojom se ja družim je drugačija komplet, čak mene pljuju da koketiram sa neofašistima.Čak i ovde u HN-u (bastionu srpstva) upravo planiram sa društvom koje ćemo filmove prodati na gej paradi, koja će pre ili kasnije destiti u HN-u.Teško je izvući generalni zaključak na osnovu relativno male grupe ljudi, sa kojom je bilo ko od nas u kontaktu.
pa to. znaju da visis na ovom forumu.Great%20Dictator_image_01.jpg
Link to comment
  • Replies 660
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    77

  • kim_philby

    50

  • Otto Katz

    30

  • Прслин

    29

ja inače ne učestvujem u raspravama ovoga tipa budući u tri skoka već imamo posla sa crno-belom isključivošću i nabacivanjima argumentacije koja se daleko rasipa od centra načelnosti.tvrdnja da su u jednim logorima ljudi ubijani zato što su Jevreji a u drugima zato što su štajaznamšta svakako je tačna. i svakako da je potka za ubijanje u prvom slučaju ogavnija. ali to prosto ne može prenebreći zaključak da su ti ljudi (i tamo i ovamo) - ubijani. masovno ubijani. podjednako okrutno ubijani. dozvoljavam da neko vidi kako je u drugom slučaju to za nijansu humanije.žalim slučaj, ja ne.

Link to comment
a poredjenje holodomora i holokausta?
a velika irska glad & holdomor?nemam problem da se nikada vise ne spomene komunizam ako se izadje na kraj kapitalizmom & fasizmom. ionako je u xx veku komunizam bio ime problema artikulacije zajednistva i zajednickog u svim njegovim oblicima. taj problem je danas akutnije nego ikada. resite taj problem pa necete vise morati da se bavite komunizmom.
Link to comment
a velika irska glad & holdomor?nemam problem da se nikada vise ne spomene komunizam ako se izadje na kraj kapitalizmom & fasizmom. ionako je u xx veku komunizam bio ime problema artikulacije zajednistva i zajednickog u svim njegovim oblicima. taj problem je danas akutnije nego ikada. resite taj problem pa necete vise morati da se bavite komunizmom.
a etiopija i velika irska glad?jebote, konkretno sam te pito, odgovori isto tako :(sto me mrzis sto volim seselja?
Link to comment

ok. toni i koksi pobedjuju. sssr i treci rajh su isto. svaki pokusaj ljudske jednakosti se zavrsava u gulagu, marks je mrzeo slovene a sreca je na drugom svetu ili u slobodnom trzistu gde pola sveta sebi ne moze da priusti pijacu vodu ili hranu.ja zapravo ne znam sto se raspravljam sa vama kada sve znate. mozda da vam olaksam to tesko breme olovne pameti.

Edited by kim_philby
Link to comment

dvojica serijskih ubicajedan ubija samo žene, drugi ubija, al' ne biraovog prvog bi verovatno na ovom forumu osudili zbog diskriminacijerelativizacija komunističkih zločina je mnogo lakša samo zato što su postojali uredni ažurni mrmoti, koji su ubijali, popisivali, zavodili u tri primerka i arhivirali na sigurnoi zato što je solženjicin preživeo da kenja poslesamim tim što je lakša, nije sportska, bar zbog onih par koje su crveni ubili ne zbog njihove nacionalnosti, nego eto tako

Edited by Zugurosh
Link to comment
dvojica serijskih ubicajedan ubija samo žene, drugi ubija, al' ne biraovog prvog bi verovatno na ovom forumu osudili zbog diskriminacijerelativizacija komunističkih zločina je mnogo lakša samo zato što su postojali uredni ažurni mrmoti, koji su ubijali, popisivali, zavodili u tri primerka i arhivirali na sigurnoi zato što je solženjicin preživeo da kenja poslesamim tim što je lakša, nije sportska, bar zbog onih par koje su crveni ubili ne zbog njihove nacionalnosti, nego eto tako
I šta kažeš, ne bira, a zapisuje.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...