Jump to content
IGNORED

Ovde pitamo i sladimo se zajedno sa keksi kremom


Singer

Recommended Posts

Ovo deluje interesantno. Navodno je u pitanju šolja napravljena od čokolade koja može da izdrži da u nju bude sipana topla čokolada. Pretpostavljam da je šolja napravljena od neke tvrde čokolade za kuvanje ali mi drška ne deluje dovoljno čvrsto da izdrži masu šolje i napitka, verovatno je u pitanju samo dekoracija. Pijete čokoladu i grickate šolju, fali samo još neko čajno pecivo. :)

 

 

1.jpg?download=1

Link to comment

Ovo deluje interesantno. Navodno je u pitanju šolja napravljena od čokolade koja može da izdrži da u nju bude sipana topla čokolada. Pretpostavljam da je šolja napravljena od neke tvrde čokolade za kuvanje ali mi drška ne deluje dovoljno čvrsto da izdrži masu šolje i napitka, verovatno je u pitanju samo dekoracija. Pijete čokoladu i grickate šolju, fali samo još neko čajno pecivo. :)

 

 

1.jpg?download=1

 

Link to comment
  • 1 month later...

vreme je i za belgijske kekse, našao sam i orđinale domaćicu odnosno brazil keks u ovoj zbirci, mogu reći da je krašova verzija prilično sličnog ukusa

 

 

033a165afc832069c4a5583ae472a429.jpg

Edited by Marcus Wulffings
Link to comment
  • 2 months later...

552b062ac25798a3a603f33fb34bc62b.jpg

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 992D using Tapatalk

 

 

ovo sam čekao, pojeftinjenje za pedeset posto, sa 1300 na 650 dindži

Edited by Marcus Wulffings
Link to comment
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...