Jump to content
IGNORED

Ovde pitamo i sladimo se zajedno sa keksi kremom


Singer

Recommended Posts

Čitao sam da je zato Wenger svojevremeno i zabranio čokoladu igračima Arsenala... Navodno je ona bila glavni uzrok njegovih problema u Monacu u trci sa Olympicom...

Link to comment
+1Jača od čaja ili mlijeka i draža od Kraš-Ekspresa ili Vitamalta. Divka je bila carica. Bar šest razreda me je šolja Divke ispraćala u školu, tek u dugom srednje sam je se odreko jer sam počeo da pušim i pijem kafu.Šećerne table su dobre kad nema čokolade, meni je u sjećanju ostala ona koja se zvala Wigwam i ova sarajevska sa čudnim omotom1xv4.jpg
kakva psihodelija,bogte :lolol:
Link to comment

Joj, Wigwam... ko li beše to proizvodio?Keksi, u šta spadaju Eurokrem blok i Cipiripi blok iz tog vremena? Šećerne table ili naprosto ti kremovi u čvrstom stanju? I kako je Centroproizvod uopšte došao na ideju da u ono vreme izbacuje Cipiripi i napada Eurokrem, Kinder Ladu da ne pominjem? Meni kao klincu Cipiripi po ukusu nije bio ni prineti Eurokremu, a Eurokrem sam tražio samo kada baš nikako nije bilo Kinder Lade. Pa još ona presmešna veverica na pakovanju, i reklame koje su čak i za SFRJ standarde bile plač majke božije...

Link to comment
Sad sam guglala ovu Divku. Pa to je cikorija praktično. Šta hvali tome? Osim što malo podiže apetit.
Pa rekosmo ti Pogranični i ja da je divka zakon. Pusti ove neznalice™ :P
Link to comment

šećerna tabla je sranje bila i ostala :Dnego podsetiste me na neke druge marcipane iz davnih vremena, mada mi se čini da su bili stranjski (kupovali smo ih samo povremeno i to u nekim neobičnim prodavnicama), štanglice upakovane u crveno (običan marcipan sa čokoladom okolo) ili u narandžasto (sa pomorandžom)pitam se koliko li sam tona toga proždrala...

Link to comment
Pa rekosmo ti Pogranični i ja da je divka zakon. Pusti ove neznalice™ :P
Ček, jesi ti isti onaj što je napisao "jeste, jeste, Dino Lada = Kinder Lada, to je to..." :D Otišao ti je sav kredibilitet tada rene.. :)Napomenuo bih da je keksi krem pre istorijskog kinder lada posta kvotovao moj u kome sam izrazio blago rečeno frapantnost tezom da je dino lada - kinder lada, složio se sa mnom i rekao "napisaću duži post kasnije". Ostalo je istorija, a ja se, eto, grebem za svoje mesto u istoj... :)Inače, šta ti je psihologija, od tog posta mislim da tamanim barem 1 kinder bueno na dan. Jeo sam ih i do tad doduše ni približno tako često, bili su mi ukusni ali ni upola kao sada kada znam da sadrži magični sastojak... Edited by Glas RazumaN
Link to comment

U vezi poslednjeg posta keksi krema (iznad) i nekih licnih imena koja se u njemu spominju (koja btw. meni nista ne znace) podsetio bih na nedavne forumske dogadjaje litigacione prirode. Stoga je mozda bolje ta imena ukloniti. Cisto da neko opet ne dopadne nevolja.

Link to comment
Ček, jesi ti isti onaj što je napisao "jeste, jeste, Dino Lada = Kinder Lada, to je to..." :D Otišao ti je sav kredibilitet tada rene.. :)
da, ja sam taj. hoćeš da kažeš da i banaćanin nema kredibilitet?
Link to comment
lino lada jeste ličila na kinderladu do neke 2008me ili tu negde, objasnio je i to keks
Tada je i nije bilo kod nas, a kada je stigla, stigla je ona sakata, ako se dobro sećam tako da je irelevantno, što znači da kada je u pitanju kinder lino lada (da lino, my bad, valjda sam potisnuo podsvesno od razočarenja :) ) -
da, ja sam taj. hoćeš da kažeš da i banaćanin nema kredibilitet?
Ne, Banaćaninove informacije nemaju kredibilitet, tj izvori, a ti si sam probao :PNo nemojmo o tome, šala je bila u pitanju, aman... :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...