Jump to content
IGNORED

Ovde pitamo i sladimo se zajedno sa keksi kremom


Singer

Recommended Posts

otprilike isto tako, jedino sto 200g i 300g mogu isto bez problema u cugu da smazem...nije da bas tako nesto stalno praktikujem, ali desava se ponekad...
Ja sam juce pojeo pola Milke sa kremom od 100 g. Pola. Mislim da mi se to nije desilo jedno 2 godine (da ne pojedem celu cokoladu). Ako je i ne pojedem odjednom, to je zato sto me sramota samog sebe, a ne zato sto ne mogu.

doduse, na to sto mi je ostalo pola Milke utice i to sto sam pre toga sasio 2 parceta torte sa puslicama.Secer od 20 mi ne gine uskoro :isuse:

Link to comment

ja sam baš isto htela da postavim pitanje o nekom bontonu o jedenju čokolade.sestra je mogla da jede jednu štanglu (4 kockice) danima.ja, čim je otvorim, ona je otišla odmah, cela tabla.kako služimo čokoladu?

Link to comment

eh sad mi je malo lakše što nisam jedina proždiračica čokolade :)inače da, 150g mi isto ode dok trepneš, 200g takođe vrlo lako, a ni za 300 nije nemoguće mada se to već ređe dešava (a ređe ih i kupujem...)

Link to comment

Meni podjednako brzo ode Delezova od 200gr, kao neka od 100. Velike stangle... That's how they get ya! :(A smazao sam i pola Raguse od 400gr, pre neki dan. Ode za sekundSent from my Nexus 4

Link to comment
inače da, 150g mi isto ode dok trepneš, 200g takođe vrlo lako, a ni za 300 nije nemoguće mada se to već ređe dešava (a ređe ih i kupujem...)
zato ih ja ne kupujem više uopšte, ni čokolade ni slatkiše. pored gondola sa slatkišima prolazim ko da ih nema. ali zato skupljam informacije na ovom topiku i čuvam se za prave stvari. :)
Link to comment

ја никад више од штангле у цугу, а најчешће 2 коцкице и то углавном уз кафу...иначе, пробао hazelgrisbi.pngодлични, али ипак другачије од крашове верзије, тако да планирам и једне и друге да конзумирам :)

Link to comment
ja sam baš isto htela da postavim pitanje o nekom bontonu o jedenju čokolade.sestra je mogla da jede jednu štanglu (4 kockice) danima.ja, čim je otvorim, ona je otišla odmah, cela tabla.kako služimo čokoladu?
Pa ne postoji nikakav bonton u bukvalnom smislu te reci...uglavnom se jede jedna kockica ili pralina nakon rucka/vecere, to je bar najustaljeniji obicaj u svetu...medjutim malo ljudi se moze zadovoljiti tom kolicinom...Na primer, lakse mi je da je uopste ne jedem, nego da uzmem jedan zalogaj i ostavim za kasnije...vece mi je uzivanje da desetak minuta uzivam u vecoj kolicni cokolade, nego u jednom zalogaju na svakih par sati...
Link to comment

Keksi, imam za tebe pitanje koje ima uvod. Postoje razne vrste slušalica, i razne podele - a jedna od njih je podela na "obične" i "audiofilske", to jest one koje će staroj muzici dati novi kvalitet, dočarati zvučnu sliku do detalja, imati toplinu, lepotu i karakter. Puno ljudi smatra da uvod u taj svet portabl hifi zvuka predstavljaju slušalice Grado SR-60i, najjeftiniji model ove bruklinske firme čije slušalice otkrivaju novi univerzum nekome ko je pre toga slušao muziku sa generičkih kanti.E ovako. Da te neko pita koja bi čokolada bila uvod u svet kvalitetnih čokolada - pazi, samo jedna! - koji bi bio tvoj ekvivalent ovih sljušalica?

Link to comment
Keksi, imam za tebe pitanje koje ima uvod. Postoje razne vrste slušalica, i razne podele - a jedna od njih je podela na "obične" i "audiofilske", to jest one koje će staroj muzici dati novi kvalitet, dočarati zvučnu sliku do detalja, imati toplinu, lepotu i karakter. Puno ljudi smatra da uvod u taj svet portabl hifi zvuka predstavljaju slušalice Grado SR-60i, najjeftiniji model ove bruklinske firme čije slušalice otkrivaju novi univerzum nekome ko je pre toga slušao muziku sa generičkih kanti.E ovako. Da te neko pita koja bi čokolada bila uvod u svet kvalitetnih čokolada - pazi, samo jedna! - koji bi bio tvoj ekvivalent ovih sljušalica?
BernachonNORxn4B.jpg
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...