Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

Relevantno je utoliko što je dovoljno imati jedan 1 kvalitetan proizvod koji može pomesti tržište. Ne treba ih 10.

Eh. Relevantno je i to s koje pozicije je krenuo apple.

MS je ušao u trku dosta posle pucnja a i to što su trčali je bilo napred-nazad, levo-desno...

925 sam uzeo verujući da će biti odličan proizvod.

Nakon tri godine mislim da nije i da 2017. sigurno neću poleteti da uzmem surface tel.

Link to comment

Relevantno je utoliko što je dovoljno imati jedan 1 kvalitetan proizvod koji može pomesti tržište. Ne treba ih 10.

Pomesti trziste hahaha. Mnogo ste smesni vi prodavci.
Link to comment

Eh. Relevantno je i to s koje pozicije je krenuo apple.

MS je ušao u trku dosta posle pucnja a i to što su trčali je bilo napred-nazad, levo-desno...

925 sam uzeo verujući da će biti odličan proizvod.

Nakon tri godine mislim da nije i da 2017. sigurno neću poleteti da uzmem surface tel.

Pa ni sam MS ne tvrdi da su bili uspješni. 

Ja ne znam što ću uzeti 2017. Ako doista izbace surface i ako mi se bude sviđao, uzet ću ga. 

Preostaje da vidimo što će se dogoditi. Ova nagađanja i "gledanja" u kristalnu kuglu su irelevantna.

Link to comment

Pa ni sam MS ne tvrdi da su bili uspješni. 

Ja ne znam što ću uzeti 2017. Ako doista izbace surface i ako mi se bude sviđao, uzet ću ga. 

Preostaje da vidimo što će se dogoditi. Ova nagađanja i "gledanja" u kristalnu kuglu su irelevantna.

Ma sve ok, samo ako nisu uspeli sa nokia-lumia što bih gajio™ nadu da će surface-om nešto promeniti.

Sasvim je opravdan skepticizam, nema razloga za đon.

Link to comment

Naravno da nema razloga i slažem se u vezi skepticizma. 

Užasno glupe poteze je vukao MS i tu se na žalost nema što dodati. 

Ja sam se zaljubila (eto, dogodilo se :D) u LG G4 i ako ga uspijem uloviti po povoljnoj cijeni, uzet ću ga. 

Link to comment

procena cene 700-1200 doloresa?

kapiram da ce ovaj najjaci kostati preko soma, a za te pare ladno kupis laptop, fotoaparat i normalan mob, i sve radis mnogo kvalitetnije. :fantom:

Link to comment

Nedostatak aplikacija za win phone ce resiti tako sto ce prodavati skup uredjaj ljudima koji i ne koriste puno razne "poluzajebantske" (ne-productivity) appps, a opskrbice ga sa dovoljno productivity ( sta god to bilo) apps

Link to comment

Meni ni sad ne nedostaju apps  a i i od ovog što imam pola ne koristim - toga me najmanje strah, ali to sam ja. 

Mislim da je ovo zadnja šansa za MS pa ćemo vidjeti...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...