Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da note je od androida prvi ponudio tako nešto, posle su to stavilo i na s5 mislim ali koliko se sećam, a ne sećam se dobro :D to je bilo moguće za određenu gupu aplikacija.

Opet kažem, moguće da to sada radi regularno i na ostalim platformama ali izlaskom BB10 bilo je opa.

Link to comment

Aha, kontam te. Od toga svi odustaju uglavnom samo zato sto je nezgodno za kontrolu. Imaju svi dovoljno procesora za takve igrarije ali vecina (po mom misljenju ispravno) smatra da je UX los.

Link to comment

No dobro, nije se ni bb kako proslavio s tim (baterija, lag) ali išli su u dobrom smeru.

Ali kao i nokia uleteli su u period kada je android super utegnut, ios isto i nije bilo prostora za peglanje...

Meni žao, dobre uređaje su pravili. Mislim prave ih i dalje ali vidi se da su se izgubili.

Link to comment

pa onda prihvatis android i picis.

win fon sam kupio samo zato sto je nokia. i nisam se zajebo nimalo u pogledu hardvera i izrade.

ako bi izbacili android, verovatno bih ga pazario.

Link to comment

je l zna neko da li je win 10 resio problem koji win telefoni imaju sa viberom, vocapom, telegramom i slicnim aplikacijama koje trose push notifikacije?

Link to comment

je l zna neko da li je win 10 resio problem koji win telefoni imaju sa viberom, vocapom, telegramom i slicnim aplikacijama koje trose push notifikacije?

Mislim da nije, ja sam na 8.1 ali raspitaću se...
Link to comment

O 8.1 i ja pricam, Lumia 925. Onda znaci da su verovatno resili na 10. Problem je sto dobijes notifikaciju da ti je stigla poruka, cujes zvuk, na ekranu vidis preview, ali kad odes da otvoris viber i vidis tu poruku nema je i nenormalno dugo cekas da se viber otvori. ponekad se i jednostavno ne otvori, nego posle neko vremena poruke 'loading' se samo ugasi i vrati te na home screen. Telegram i whatsapp uopste ne rade na standby.

 

Link to comment

O 8.1 i ja pricam, Lumia 925. Onda znaci da su verovatno resili na 10. Problem je sto dobijes notifikaciju da ti je stigla poruka, cujes zvuk, na ekranu vidis preview, ali kad odes da otvoris viber i vidis tu poruku nema je i nenormalno dugo cekas da se viber otvori. ponekad se i jednostavno ne otvori, nego posle neko vremena poruke 'loading' se samo ugasi i vrati te na home screen. Telegram i whatsapp uopste ne rade na standby.

Meni na 925 onako sporadično u zadnje vreme radi. Ali ranije, je bila varijanta da pozive nema samo poruka o propuštenom pozivu...

E da 925 ne dobija W10

Link to comment

video. svrbi me da menjam tlf, mada realno nemam potrebe, osim sto je baterija posle 2.5 godina postala kilava. mozda uzmem neki drndoid.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...