Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne ja da znam.Prosto neke app oće lepo da odu neke neće.S obzirom da uglavnom neće ove što vole vezu sa netom, cenim da ona kontrola koje aplikacije mogu da rade u pozadini pomaže.

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

U principu moze da bude i korisno ali ja gledam da budem sto stedljiviji sa baterijom jer vucem traume sa starog telefona.

 

Uz internet i malo slikanja za par sati sam potrosio tacno 16% baterije (3000mAh) Bilo bi lepo ako bude mogla da gura dva dana bez punjenja.

Edited by katamaran
Link to comment

Btw, od 8.1 ne moraš da gađaš X u uglu da bi ugasio app nakon dolaska u app switching mode sa "dugom" strelicom nazad; možeš da celo prozorče jednostavno povučeš na dole.

Link to comment

Ne moras da gasis aplikacije, ne zderu bateriju ako rade u pozadini, osim ako ne rade nesto periodicno tipa refresh necega. Ali to onda opet nema veze s tim da li su bile upaljene nego da li si im ukljucio live tile opciju i zaheftao za home screen. Npr. Twitter, news reader tipa feedly itsl.

Edited by Venom
Link to comment

U svakom slucaju cu gledati da nista nepotrebno ne bude upaljeno u pozadini.

 

Mogao sam da imam grdan problem zato sto sam naivno pretpostavio da zivim u iole normalnoj drzavi  :ph34r:

 

Kupio telefon u cetvrtak u poznatoj prodavnici (vratili su mi sve do dinara pa necu reci kojoj). Na izlasku ih pitam za racun i garanciju a prodavacica mi kaze da mi je sve u kesi. Nesto preko 24h kasnije pogledam u kesu kad tamo ni racuna ni garancije...Samo neki polupismeni papir na kojem pise da imas 24 meseca garancije u njihovom servisu plus milion izuzetaka koji uopste ne podlezu garanicji.

 

Srecom su mi bez problema vratili pare pa sam dodao jos 3700 i uzeo drugi telefon u Tehnomaniji. Jos je ovaj novi dual sim pa u principu nisam nista ni na ceni izgubio.

 

Fascinantan mi je bezobrazluk ovih u prvoj radnji da mi prodaju svercovan telefon bez racuna i garancije i pritom ne nadju za shodno cak ni da me obaveste o tome.

Link to comment

Kako iskljuciti automatsko rotiranje slika za 90 stepeni? Sacuva tu informaciju u exifu pa zarotira sliku kad je okacim na forum.

Link to comment

Šta znam, ja ih rotiram u onim standardnim opcijama, pa sačuvam, i sve bude ok, i kad prebacim na komp ili kad kačim (uglavnom na postimage)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...