Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dudo onako laički to sa odlaganjem može da ima veze sa pošiljaocem pre nego sa telefonom. Da je mejl razumeo bih da je možda namešten interval skidanja, ovo nije taj slučaj...

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Dudo onako laički to sa odlaganjem može da ima veze sa pošiljaocem pre nego sa telefonom. Da je mejl razumeo bih da je možda namešten interval skidanja, ovo nije taj slučaj...

 

Poslato sa WC šolje by BVK

pa i japretpostavljam, ali se eto problem nekako poklopio sa promenom telefona

pisaću ovima iz arbnb-a ali to je žešće smaranje dok se dođe do onih koji mogu da reše problem

Link to comment

+1

Cudno je sto je prije radilo kako treba.

 

@dùda

 

Konektovana preko aplikacije ili browser-a, double check settings-a i vremenske zone naloga sa GMT na GMT+1 ili CET (odnosno sa UTC na UTC+1).

 

Disclaimer: Konkretno podesavanje vazi za slucaj ako ti treba CET|GMT+1|Europe/Belgrade zona.

Edited by Tpojka
Link to comment

+1

Cudno je sto je prije radilo kako treba.

 

@dùda

 

Konektovana preko aplikacije ili browser-a, double check settings-a i vremenske zone naloga sa GMT na GMT+1 ili CET (odnosno sa UTC na UTC+1).

 

Disclaimer: Konkretno podesavanje vazi za slucaj ako ti treba CET|GMT+1|Europe/Belgrade zona.

nisam sigurna da razumem šta treba da uradim

na tom nalogu u setings imam samo opciju da podesim državu i tu mi je ok podešena srbija

 

fora je u tome što mi mail stiže odmah a sms kasni tačno sat vremena

Link to comment

Ako nema nista drugo sem odredjivanja drzave (tipa: nesto dodatno kao vremenska zona), onda se ovo moje na to odnosilo.

Ako mejl stize na vrijeme, a SMS kasni, ja bi' posl'o mail support-u i pitao ih bas to cisto da se vidi da li je do njih ili do vlastite mobilne mreze.

Link to comment

Malo čudno da nešto okine SMS a da on "dođe" sat vremena kasnije, mada ko zna sve je to neki programer napisao. :D

evo i večeras mi došli neki mejlovi a poruke još nema, stići će tačno sat vremena nakom mejla

 

zona sumraka jbt

 

te poruke kada kasne sat vremena, potpuno gube smisao, u tome je fora

juče sam mislim izgubila jednu rezervaciju baš zbog tog kašnjenja

Link to comment

Ako nema nista drugo sem odredjivanja drzave (tipa: nesto dodatno kao vremenska zona), onda se ovo moje na to odnosilo.

Ako mejl stize na vrijeme, a SMS kasni, ja bi' posl'o mail support-u i pitao ih bas to cisto da se vidi da li je do njih ili do vlastite mobilne mreze.

nema podešavanja vremena na nalogu, samo država

 

obični sms-ovi mi stižu momentalno, sve sam živo već isprobala, samo je sa ovim problem

 

ništa, moraću da se akam sa help centrom, ali dok to dođe gde treba, izguniću kilo živaca, imam već iskustva sa njima

Link to comment

e da, o toj sms notifikaciju u njihovom help centru piše ovo:

 

When you opt in to text message (SMS) notifications, we'll send you a text to confirm your signup.

 

We only support sending SMS on carriers in North America and Europe. Standard message and data rates may apply for any messages sent or received, so it's best to contact your wireless provider to confirm. Participating carriers: AT&T, CBW, nTelos, Sprint, Nextel, Boost, Virgin Mobile, Verizon Wireless, T-Mobile, and Alltel.

 

Edited by dùda
Link to comment

e da, o toj sms notifikaciju u njihovom hel centru piše ovo:

Dobro, to je odricanje od odgovornosti ako ti provajder naplati primanje-slanje sms-ova.

Meni to najviše liči na neki problem ili promenu kod njih.

Mada da je problem teško da bi baš svaki put bilo sat vremena...

Link to comment

nema podešavanja vremena na nalogu, samo država

dudo, i meni je palo na pamet da je podešavanje vremenske zone u pitanju jer se sećam da je kod mene mnogo toga leglo kad sam to podesila. 

mora biti negde. kod mene kada uđem u podešavanja bukvalno piše 'datum+vreme'. tu sam izabrala utc+1 beograd, bratislava, budimpešta... nalazi se negde na sredini menija, malo pre regiona, tj. zemlje, a to kažeš da si podesila.

Link to comment

dudo, i meni je palo na pamet da je podešavanje vremenske zone u pitanju jer se sećam da je kod mene mnogo toga leglo kad sam to podesila. 

mora biti negde. kod mene kada uđem u podešavanja bukvalno piše 'datum+vreme'. tu sam izabrala utc+1 beograd, bratislava, budimpešta... nalazi se negde na sredini menija, malo pre regiona, tj. zemlje, a to kažeš da si podesila.

na nalogu toga nema nigde

na telefonu je podešeno kako treba

 

osim toga, nalog sam napravila davno, podešavanja više nisam menjala a donedavno je sve radilo kako treba

 

sada sam stavila karticu u drugi telefon i sve je isto, poruke kasne sat vremena

 

roknuću se  :isuse:

Link to comment

na nalogu toga nema nigde

na telefonu je podešeno kako treba

 

osim toga, nalog sam napravila davno, podešavanja više nisam menjala a donedavno je sve radilo kako treba

 

sada sam stavila karticu u drugi telefon i sve je isto, poruke kasne sat vremena

 

roknuću se  :isuse:

mislila sam na telefon. onda ništa.

 

vidiš da su momci pametno provalili da je nešto do tog servisa.

 

nemoj da se rokneš, to su samo neke brojke i slova :). (znam, znam, važno ti je.)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...