Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

još od WP 7, odnosno od mog prvog WP telefona jako mi se sviđala sinhronizacija sa Facebook-om.

tome je izgleda došao kraj. što je potpuni očaj.

 

Facebook's Graph API is the tool that we use to connect your Microsoft account to Facebook. It brings contact information from your Facebook friends into Outlook.com and the Windows People app, keeps those contacts up-to-date, and provides options in apps and services like Photo Gallery, Movie Maker, and OneDrive.com to share to Facebook. We collectively refer to these features as Facebook Connect. Due to these changes, Facebook Connect features will no longer be supported.

Edited by barrcode
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ja je jurim al sigurno je necu uzeti preko provajdera. Uzasno su nepovoljni. Ima i u Vipu valjda..

 

Sta rade zli i pokvareni pirati kad im istekne jednogodisnja licenca za ofis? Predju na libre office il se bave nekim bedastocama da produze licencu?

Link to comment

 

Sta rade zli i pokvareni pirati kad im istekne jednogodisnja licenca za ofis? Predju na libre office il se bave nekim bedastocama da produze licencu?

 

Probaj Kingsoft office, GUI slican MS officu, poprilicno je ok.

Link to comment
 

kako ne znas koji provajder? uz koji broj si uzeo telefon?

 

Ja sam nosio u Telenor pa su oni slali firmi koja za njih radi servis. A mozes i sam da se cimas i da odes u neke servise da vidis koliko bi iznela popravka

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...