Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

Nije moj fon. Obzirom da garancija nece pokrivati kvar, pretpostavljam da nema potrebe da se ide preko provajdera, nego direkt u servis

Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nema veze da li radi touch ili ne. To je sve prakticno u komadu i menja se zajedno. Digitizer je ionako jeftiniji deo. I uglavnom je znacajni deo cene telefona.

Link to comment

Nije moj fon. Obzirom da garancija nece pokrivati kvar, pretpostavljam da nema potrebe da se ide preko provajdera, nego direkt u servis

Mozda ipak mora preko provajdera da ne bi uticalo na garanciju.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Dokopah se 640xl :)

 

Verovatno kod jedinog prodavca koji je ima plus nisu napumpali cenu zbog nestasice.

 

Sad jos kad bih iumeo da setujem vajerles gde bi mi bio kraj :)

 

edit: snadjoh se. Bio sam ga iskljucio slucajno umesto nekakvog wifi sense.

Edited by katamaran
Link to comment

Ajde jedno pitanje a za ostalo cu da se snalazim...

 

Kako da mi se sveze instalirana aplikacija pojavi kao kockica na home skrinu?

Link to comment

Ako hoćeš da se igraš Cortanom prebacio region na USA, na srpskoj verziji  još nema. 

 

Nemaš potrebe ni za kakvim mejl aplikacijama, samo napravi svoje naloge u njegovom mejl podešavanjima i šljakaće super.

Link to comment

Provalio sam to :)

 

Ne verujem ni da ce ikada biti na nasoj. Valjda sljaka samo u US.

 

Polako ulazim u stos. Kad sam ga tek uzeo bio sam ko baba koja prvi put u zivotu sedne za pc.

 

edit: vec sam naisao na problem sa wp aplikacijama. Ne postoji d3 go za wp  :cry:

Edited by katamaran
Link to comment

Ono što čitam na benčmarku nije loše npr. onaj action centar ima više aplikacija koje mogu da se pale/gase. Ali još štuca...

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Kako se pravilno gase prozori? Navikao sam na starom telefonu samo da pritisnem home dugme pa mi obavezno ostane par stranica da radi u pozadini.

Link to comment

Android emulator na wp?

 

http://apps.microsoft.com/windows/en-us/app/free-android-emulator/d04910e9-5bc9-4fad-837f-d0dc87d9b365

 

Kakve su sanse da ovo stvarno moze nesto da pokrene? (pre svega me d3 go zanima) Rejting ne obecava previse.

 

edit: tek posle videh da je ovo za pc a ne za wp :(

 

Navodno bi sa desetkom mogao da stigne i emulator

http://www.digitaltrends.com/mobile/android-emulator-for-windows-phone/

Edited by katamaran
Link to comment

Kako se pravilno gase prozori? Navikao sam na starom telefonu samo da pritisnem home dugme pa mi obavezno ostane par stranica da radi u pozadini.

drzis strelicu za back i pojavi ti se umanjen prozor(ili prozori ako je otvoreno vise) sa jasno definisanim x u gornjem desnom uglu

Link to comment

Kako se pravilno gase prozori? Navikao sam na starom telefonu samo da pritisnem home dugme pa mi obavezno ostane par stranica da radi u pozadini.

Držiš back strelicu pojave se svi aktivni umanjeni sa X u gornjem ćošku...dalje ti jasno...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...