Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy 2013/2014


Tolaa

Recommended Posts

Ti sa mnom igras, valjda.Al sam imao samozadovoljan izraz na licu, kad sam video da su ti Fejsa i Danac na klupi, iako igraju danas. Roni kapiten, a moj Isko kolo vodi :thumbdown:Mislim da i dalje imam prednost, ali ti sutra imas vise igraca. Prebacujem kapitenstvo na Mesija, i nadam se najboljem

Link to comment
  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    133

  • Feindouno

    77

  • nbg4ever

    75

  • *edited by mod

    61

Zato sto je u postavi Vidic sa 2 poena <_<
Mislim da te je pitao zbog toga sto je, otkad postoje menadzerske izmene izmedju kraja utakmica danas i pocetka sutra, logicno da ti svi oni koji igraju danas budu u timu, a na klupi oni koji igraju sutra, da bi mogao da ih ubacis umesto onih koji su podbacili. Ako na klupi imas nekog ko je igrao danas i osvojio dosta poena, njega ne mozes da ubacis, posto je moguce ubaciti samo one koji jos nisu igrali. Jedino ako nista ne diras, pa ti se naprave automatske izmene, ali to se desava samo u slucaju da ti neko iz prvog tima nije uopste igrao, pa da ti on onda bude zamenjen prvim s klupe.
Link to comment

Meni na kraju sabralo™ 68 poena, s tim sto ce valjda biti bar jedan manje jer su Karvahalu obracunali 2p za 60 minuta i 1p za appearance. Nije lose kada se ima u vidu da su Mitrara i Bruno imali po poen, a Riberi kapiten samo 4p.Alaba, s druge strane 17p!!! :Hail:

Link to comment
Mislim da te je pitao zbog toga sto je, otkad postoje menadzerske izmene izmedju kraja utakmica danas i pocetka sutra, logicno da ti svi oni koji igraju danas budu u timu, a na klupi oni koji igraju sutra, da bi mogao da ih ubacis umesto onih koji su podbacili. Ako na klupi imas nekog ko je igrao danas i osvojio dosta poena, njega ne mozes da ubacis, posto je moguce ubaciti samo one koji jos nisu igrali. Jedino ako nista ne diras, pa ti se naprave automatske izmene, ali to se desava samo u slucaju da ti neko iz prvog tima nije uopste igrao, pa da ti on onda bude zamenjen prvim s klupe.
Hmm... mislim da sam razumeo sve sto je napisano i bas sam sada isao da proverim i konkretno Pogbu koji je osvojio 2 poena zamenim Suboticem koji ce igrati sutra, ali nikako ne mogu pronaci nacin da to uradim. Zelena i crvena strelica stoje tu radi ukrasa izgleda. Kako odraditi te izmene izmedju kraja danasnjih i pocetka sutrasnjih meceva?
Link to comment
Mislim da te je pitao zbog toga sto je, otkad postoje menadzerske izmene izmedju kraja utakmica danas i pocetka sutra, logicno da ti svi oni koji igraju danas budu u timu, a na klupi oni koji igraju sutra, da bi mogao da ih ubacis umesto onih koji su podbacili. Ako na klupi imas nekog ko je igrao danas i osvojio dosta poena, njega ne mozes da ubacis, posto je moguce ubaciti samo one koji jos nisu igrali. Jedino ako nista ne diras, pa ti se naprave automatske izmene, ali to se desava samo u slucaju da ti neko iz prvog tima nije uopste igrao, pa da ti on onda bude zamenjen prvim s klupe.
Da, skontao sam posle. Isprva sam mislio da se zeza zbog price o Fejsi. Potpuno sam zaboravio na ovaj detalj i zato nisam ni ubacio igrace danas
Polako, ima nekog tipa iz Seltika da mu unidje :P
Bice ti zao kad sutra bude zaplivo kroz vazduh posle kornera i dao gol Milanu! :D
Link to comment

Nisam proveravao koliko imas poena. Ja sam na 67, minus valjda devet koje cu eliminisati izmenama i promenom trake.Danas Ucida, Miktarian, Sirokov i Messi©Sent from my Nexus 4

Link to comment
Ko bi FK Dedinje?
Ja se izvinjavam zbog nejavljanja na vreme, obaveze pritisle, jedva sam stigao i da napravim tim, ali ce i ovaj sklepani za 5 min biti dovoljan za pobedu protiv Coltrane-a, tj resava Ronaldo©... U Predictoru tacan rezultat na City-ju, a imao Jokera na PSG 1-3, izbili mi hrpu poena golom prad kraj :thumbdown: (mada to niko i ne igra koliko vidim)
Link to comment
Izgleda da nam je Širokov povređen. :(
Ne igra. Ne brani ni Malafeev, nije cak ni na klupi.Jebo me Zenit. Mislim, ne trebaju mi njihovi poeni, ali sto bre sajt ne oznaci da nisu na raspolaganju?
Link to comment

Ja morao na -5 bodova, jer su ne sjebali kapiten Ibra promasenim penalom i Pogba sa promasena 2 zicera. Obojica po 2 poena, te se uzdam da ce Reus kao kapiten i Subotic imati vise uspeha veceras.Sent from my GT-I9105P using Tapatalk 4

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...