Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy 2013/2014


Tolaa

Recommended Posts

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    133

  • Feindouno

    77

  • nbg4ever

    75

  • *edited by mod

    61

Drugi napadač koji mi igra danas je Levandovski :Hail: Njega nisam urekao :fantom:Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Hulka si mi sahranio, Pejtona ne pominji :wicked: Edited by San Epifanio
Link to comment
Helton 0 :isuse:Pique 6, Luiz 8, Arda 1, De Jong 2.Bezveze
To vidim da stoji, ali zasto kad je igrao 90` (2 poena) i dva gola primljena (-1), sto bi trebalo da rezultiraju sa +1.
Link to comment

Mrzim ova kola kada su Rusi domacini. Stalno zaboravim to i onda zbrzam izmene i nesto zaserem. No nema svrhe plakati nad prosutim Lewadanovskim. Ionako mi ceo tim igra tek sutra a od danas sam uspeo da nabodem samo Adriana CS iz Barse.

Link to comment

ja imam reusa u timu i ozil kapiten.... villa ispada sigurno, Dileme, da li se praviti pametan i menjati kapitena sa ozila na ronalda posto igraju protiv kopenhagena i da li vditi helton sa 2 boda i ubaciti gosu kopenhagena koji ce sigurno nakupiti brdo nekih odbrana ali ima sansu i da se naprima golova???

Link to comment

Meni Rojsara kapetan, mislim da ću ostaviti njegovih 2x9. Jeste da će svi imati Ronalda© i da će mi biti žao ako se zajebem, ali kontam da nisu neka 3-4 boda razlike vredna rizika. A imam i nekakvu šansu da ispadnem pametna manjina, to je uvek kul :).Mislim valjda neće opet da ima baš 17 majku mu?!I ostaće mi dvojica na klupi jer mi Mesi skroz ujebao balans tima. :( Ajd odbrambeni Kopenhagena očigledno nije problem, ali mi golema dilema Mitrara ili ispoštovati Alabu...a što je najgore moram odmah da se odlučim, teško da ću sutra stići do 6 da se logujem...bem ti ruse.

Edited by bob loblaw
Link to comment

Dograbio sam priliku da sednem za komp i definitivno rešio da ostavim Bonućija na klupi, koliko god to zvučalo glupo. Igram srcem. evilsmile.gifSve ih razbi brate Mitrara!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...