Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy 2013/2014


Tolaa

Recommended Posts

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    133

  • Feindouno

    77

  • nbg4ever

    75

  • *edited by mod

    61

Ja vam lepo kazem da te lige funkcionisu u nekoliko paralelnih dimenzija, i da samo zato sto ste vi prvi u svojoj, to ne znaci da uopste postojite u nekoj drugoj ravni. Trebali smo da ih sve ubijemo, i zapocnemo jednu novu

Link to comment

Match liga funkcionise sasvim OK ove sezone, nema duplih ucesnika i slicno, ali zato kad se udje u Group, haos, iako, naravno, jos niko nema bodova. Coltrane, tebe nema u ovoj Match koju mi igramo (kod je negde na prvoj strani), vidim te samo u Group. Mozda je to gde ti pokazuje da imas bodove ova Combined za koju meni nije bilo ponudjeno da je obnovim i ne igram u njoj, pa je moguce da je neko drugi prosle godine pravio.

Link to comment
Liga je obnovljena, oni koji su igrali prosle godine, upadaju automatski. Za one koji nisu, kod je: 162926-474806U imenu lige je proslogodisnja sezona, ali ne smeta. Ako nekom smeta, sta mu je mogu. Kad nas se skupi dovoljno, tj. 32 tima, pravimo i H2H na haxball sajtu, posto na zvanicnom opet ima samo classic. Prednost imaju proslogodisnji igraci i, naravno, aktivni forumasi.Za pogadjalicu trenutno postoji samo Group, to je isto obnovljeno, kod: 162926-480036Kada bude Match Predictor, stavicu i to.
Ako mislis na ovaj kod njega sam sad ubacio, ali su mi svi u grupi na 0 bodova. Dakle u Match sam prvi (i samo jos 1 takmicar ima bodove) a u Group smo svi na 0. Stvarno ih sve treba spaliti.
Link to comment
Ako mislis na ovaj kod njega sam sad ubacio, ali su mi svi u grupi na 0 bodova. Dakle u Match sam prvi (i samo jos 1 takmicar ima bodove) a u Group smo svi na 0. Stvarno ih sve treba spaliti.
Ne mislim na taj kod, to je kod za Group (i tu ce svi i imati 0 bodova dok se ne zavrsi grupna faza), ali u tom mom postu koji si citirao, stoji u poslednjoj recenici da Match jos nije otvoren i da ce biti naknadno. Naknadno:
Obnovljena je i Match pogadjalica, kod: 162926-480813
Probaj sad tu da udjes.
U medjuvremenu...
:unsure: Stvarno nemam pojma, uopste mi se nije pojavila opcija za obnavljanje, jer sam sve sto se pojavilo obnovila. I lepo ti kazu "friendly reminder", a ne ovako da me maltretiras. :cry:
Link to comment
  • 2 weeks later...

Je l' jos nekome pise da nema free transfera? Koliko se secam trebalo bi da postoji 1 FT po kolu, a sad kad sam pokusao da zamenim Mesija i Tijaga Silvu pise da cu imati -4 :huh:

Link to comment

Koliko vidim Carvahal nije ni na vidiku za startnih 11... Zadnje 2 je proveo na klupi bar. Moj savet je ici u minus i obavezno kupovina Sisetm

Edited by ducca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...