Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy 2013/2014


Tolaa

Recommended Posts

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    133

  • Feindouno

    77

  • nbg4ever

    75

  • *edited by mod

    61

Šta, jel treba da se prijavljum u neki h2h? Nisam pratio temu, sorry.Pravljenje tima ide polako ali sigurno....treba mi pet minuta da izvršim jednu izmenu ali prilično sam siguran da ću uspeti na kraju.P.S.Duvaj ga moćo zlotvore!

Link to comment

Ne treba posebno da se prijavljujes za H2H posto ga nema na zvanicnom sajtu nego ces, posto si valjda i prosle godine igrao, automatski upasti u Classic, a ako ne udjes automatski, imas kod na prvoj strani. Ja pravim poseban H2H u kom je ostalo par mesta, jedno je tvoje ako uspes da napravis tim.Edit: Zbog problema sa sajtom, pomericu rok za 19.30, ali onda moram da zatvorim.

Edited by Naa
Link to comment

Ja obavio danas zavrsne pripreme. Jedino se nadam da bude zivota na sajtu oko 8 kad izadju timovi (#DiegoLopez) ne bi li napravio emrdzensi transfer mada i ako ne uspem ina vremena za Casillasa da kiksira

Link to comment

Upao sam ja već u klasik, samo mi stajao automatski tim do sad. Nisam imao pojma da počinje LŠ do jutros, ne znam gde bijem...inače ne bih sebi dozvolio ovakvu 1 neozbiljnos'. :(

Link to comment
Ja obavio danas zavrsne pripreme. Jedino se nadam da bude zivota na sajtu oko 8 kad izadju timovi (#DiegoLopez) ne bi li napravio emrdzensi transfer mada i ako ne uspem ina vremena za Casillasa da kiksira
Branice Kasiljas reko Anceloti.
Link to comment

Da prijavim da sam sklopio nekakvo čudo. Možeš me turiti u taj h2h i smatraću se relativno konkurentnim...menjao bih još, ai ne znam da li ću biti u mogućnosti, sad je baš raspad. :(Edit -

Oops! UEFA.com seems more popular than ever before.

We¹ll be restoring our regular service as soon as possible. Thanks for your patience.

In the meantime, check our

and

pages for updates.

:rant:

Edited by bob loblaw
Link to comment

Ako nije popunjen broj, ubaci i mene u h2h. Red je da kao poslednji udjem u grupu odabranih, to mi je valjda karma. :Dedit: a da, Konobari su u pitanju

Edited by Segundo
Link to comment

Niko ne cita sta pisem. :cry: I onda ulazak traze svi oni koji su vec usli.

Svi koji nisu na ovom spisku, a koji su usli u Classic ligu automatski igraju i H2H:Steve's - Pavllle se zeznuoQQ - kad mu vidite celo ime tima, bice jasno zasto ne moze u liguProlupGomila CityTirani FC 1983TrpaciCEBEPMali RadojicaNata92 - nije odavde 100%Klen na parce Ovi sto nisu precrtani imaju sanse da udju ako se njihovi vlasnici jave.
Bobe, i ti si in, mislila sam da su Morzevi tvoji, pa da te zato cekam.Dakle, H2H je gotov. Ne mogu vise da cekam ako svi hoce da znaju protivnika pre pocetka meceva. Bice za 15-ak minuta i link i sve, pa cete znati gde da pratite.
Link to comment

Ovako, imali smo 30 igraca za koje znamo da su sa PPP-a. Morala sam da ubacim jos dvojicu od preostalih 10-ak koji su usli u Classic. Izabrala sam Malog Radojicu i Klen na parce, iz jednostavnog razloga sto su prosle sezone zavrsili u top 5000, sto znaci da su aktivni igraci i da nece bataliti tim posle 2 kola. H2H liga (tj. liga po grupama) je na ovom linku:http://www.haxball.gr/group/view/9026

Link to comment

Ne igraju mi Maksi Pereira i Kempbel iz Olyja. Sad pokusavam da ih zamenim. Jebo ih sajt*Uspelo! Sad lepo mogu da izadjem po cips i kolu**Djavola, moram da proverim i da li je tim namesten***Namesteno!

Edited by nbg4ever
Link to comment

Ja sam sinoc napravio tim, dobio potvrdu na mail. Ali sada je sajt i dalje u haosu. Prvo nije hteo uopste da otvori tim, sada mi pokazuje tim bez ijednog imena... :blink:edit: pojavio se... mislio sam da mi je smuljao nesto i da necu imati spreman tim za prvo kolo.

Edited by Segundo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...