Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy 2013/2014


Tolaa

Recommended Posts

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    133

  • Feindouno

    77

  • nbg4ever

    75

  • *edited by mod

    61

Imam Ronalda i Van Persija u timu ali se povedem logikom bolje dati Van Persiju, ipak on igra kod kuce.Jedina nada je to sto protivnik nema Mesija sutra i sto imam neku jalovu prednost od 4 boda.

Edited by pavllle
Link to comment

Ja sam se zeznuo sa Teixeirom, tj zeznuo me onaj skaut...spominjali Freda, Srnu i Douglasa Costu, a ovog mog prvoizabranog niđe. I ja naravno odaberem najsigurniju opciju - Srnu! :(I Ronalda sam izbacio u poslednjoj intervenciji, jer sam u međuvremenu odlučio da će i Mandžo da odradi poso, a mogu da uložim te bodove u veznjake....sad više i nisam toliko zadovoljan. :dry:

Link to comment
Sto ne apdejtuju, koji kurac?
Strasno je koliko su losi i spori. Premier igra preko 2 miliona ljudi pa sajt ne trokira skoro nikad, a ovde ni 300 hiljada, pa ne funkcionise zbog preopterecenosti. :isuse:
Link to comment

Isko i Ronaldo za svaku pohvalu, u odbrani 2 cs, jos neka sica u sredini (ukupno 49pts) i cekaju se sutra Helton, Bane i Mesi ©

Edited by San Epifanio
Link to comment
Zato sto im to dodele na pocetku. Dva boda za nastup, tj 60 minuta odigranihTek kasnije menjaju, ako neko odigra manje
Hvala. U tom slucaju, tuga... svega 30 poena, mada sutra imam jos 5 igraca.
Link to comment
Roki kapiten + Isco :0.6: , sutra cekam 6 igraca, a negde sam na 48 poena. Odlicno za prvi CL fantasy mec ikad.
Cestitam ti pobjedu. Ja sam na 18 :isuse: od cega golman 6 i jedno 6 mamlaza po 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...