Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

1 hour ago, gospa buba said:

ja nisam ali se vodim starom narodnom dal je teze kilo perja ili kilo gvozdja i onda zamishljam kilo perja, i pretpostavim da lichi :hihi:

znachi podrazumeva se na osnovu toga da ko ima kilo mora i da prodaje? mozda mu dolaze gosti. mnooogo gosti unsure.gif

hocu da kazem, zar ne treba da ga uhvate u pokushaju prodaje makar? da li je pokushavao?

sent from bubamoto

 

Omogućavanje uživanja je posebno delo  od 6 meseci do pet godina. Držanje samo za sebe je do tri godine.

 

Ako mu nađeš u kući kilo trave upakoven u kesice, vagu i ogromn količinu keša to je vrlo verovatno prodaja, nije dovoljno da kaže nisam majke mi. Sve zavisi od konkretne situacije gde je neko uhvaćen, kako je droga bila upakovana, da li je on narkoman ili nije i slično...

Link to comment
21 minutes ago, Hamlet Strašni said:

 Sve zavisi od konkretne situacije gde je neko uhvaćen, kako je droga bila upakovana, da li je on narkoman ili nije i slično...

 

Aman, pricamo o vutri.

Link to comment
5 minutes ago, Hamlet Strašni said:

I trava je opojna droga po zakonu.

 

I sirotinju izvršitelji izbacuju iz stanova po zakonu, i Mitrovićev okot je za ubistvo osuđen na 11 meseci igranja Plejstejšna po zakonu,..

 

Zakon koji zabranjuje prirodnu samoniklu biljku pri tome izmišljajući pojam "zloupotreba" (baš me zanima šta taj isti zakon podrazumeva pod pojmom "upotreba"), baš i nije nešto čega se treba držati, protiv njega se treba boriti svim sredstvima i podrivati njegovo sprovođenje uvek i svuda. Poserem se u takav zakon i u one koji ga donose i sprovode.

Link to comment
3 hours ago, čekmeže said:

Čuj video, popušio :cool:

Problem je u tome što je kod nas isto kilo perja, trave, kokaina.

ne razumem.

 

u svakom slučaju, poslušaj moj savet - ako uletiš u neku lovu, nemoj kupovati kilo odjednom. umoljčiće ti se.

  • Haha 2
Link to comment
7 minutes ago, slepa živana said:

ne razumem.

 

u svakom slučaju, poslušaj moj savet - ako uletiš u neku lovu, nemoj kupovati kilo odjednom. umoljčiće ti se.

 

Ne slusaj je..nema pojma..turis lavandu unutra i dobijes i super aromu, ne provale te komsije..a i nema moljaca.

Link to comment
22 minutes ago, slepa živana said:

ne razumem.

 

u svakom slučaju, poslušaj moj savet - ako uletiš u neku lovu, nemoj kupovati kilo odjednom. umoljčiće ti se.

Ako uletim u lovu sigurno neću kupovati travu.

Ovo oko perja...problem kod nas je što je sve strpano u opojne droge (to je valjda zaostavština pok. V. Batića) i onda čovek koji poseduje travu za svoje potrebe može da najebe isto kao neki pravi™kriminalac kojem je droga izvor zarade. I to minimum 3 godine.

  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, SNARC said:

 

Ne slusaj je..nema pojma..turis lavandu unutra i dobijes i super aromu, ne provale te komsije..a i nema moljaca.

Možeš se preorijentisati sa šampinjona na pejotl, imaš smisla.

Link to comment
7 minutes ago, čekmeže said:

Ako uletim u lovu sigurno neću kupovati travu.

Ovo oko perja...problem kod nas je što je sve strpano u opojne droge (to je valjda zaostavština pok. V. Batića) i onda čovek koji poseduje travu za svoje potrebe može da najebe isto kao neki pravi™kriminalac kojem je droga izvor zarade. I to minimum 3 godine.

To nema veze sa životom što si napisao. 

Link to comment
  • Krošek pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...