Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

3 hours ago, Krošek said:

https://www.danas.rs/ekonomija/kako-kafa-cokolada-i-kozmetika-zavrsavaju-na-pijacnim-tezgama/

 

"...

Jedan od dobrih mehanizama moglo bi da bude postavljanje tabli na ulazima pijaca koji bi informisali građane koji proizvodi smeju da se prodaju na tezgama, a koji samo u lokalima u okviru pijace, i za koje proizvode su prodavci dužni da izdaju fiskalni račun, kao i obaveštenje da oni koji ne izdaju račun, a u obavezi su, krše zakon i bave se utajom poreza." :unsure:

Otvorio sam link i pročitao :

Piše: NALED

Nema potrebe da čitam dalje... 

  • +1 1
Link to comment

ma mrš u pizdu materinu. jeste, najveći ekonomski problem srbije su prodavci na tezgama na pijaci. :rolleyes: 

zašto se Danas toliko blamira sa ovom jeftinom neoliberalštinom?

Link to comment

Ne zaboravimo ni grofa od Mone koji opet kenja u Danasu. Kao neko ko je dobio pomoć države za svoj posao, brižno savetuje turističkim agencijama da se pomire sa sudbinom i umru:

 

Hoću da kažem da sedenje, kukanje i očekivanje pomoći od države nije i ne sme biti svojstveno preduzetnicima.

 

Od svih neistina, lupetanja i otvorenog laganja u tekstu, smislen je jedino predlog o ukrupnjavanju.

Link to comment
1 hour ago, čekmeže said:

Što je tupan, zbog 30 dana?

 

zato što brani bahatu nakazu

 

doduše, imalo bi veću težinu tupavosti da sam je okačio i onda kada je rekla da joj se jebe da se solidariše sa poštarima jer joj jEdNoM nIsU dOnELi pAkEt sA aLiEkSpReSa

  • Haha 2
Link to comment

Kontam reket klasican, upali se lampica negde kada pojedinac predje odredjenu cifru pa se odradi background gde je najtanje udariti. Doduse kod Rastare je dovoljno pogledati jedan njegov spot. 

  • +1 1
Link to comment
57 minutes ago, čekmeže said:

Nebitno da li je Rasta, Kusta ili Krsta, niko ne bi trebao da leži zbog vutre, pogotovu ne tri godine kao da smo neka džamahirija.

 

Stvarno nemam problem sa vutrom, ali ako su mu našli kilogram, jebiga.

 

I kao što sam već pominjao, imam nula empatije za bahate javne ličnosti, kakva god nepravda da im se dogodi. Ko ih jebe.

Link to comment

zato smo tu gde jesmo™. ja bih branio martinovića, rističevića i vulina da ih neko drka zbog trave. 

 

i generalno mislim da ovu zemlju može izvući samo tako neka stranka zelenih™ 

psenica i kukuruz se ne isplate. 

  • +1 3
Link to comment
3 hours ago, čekmeže said:

Nebitno da li je Rasta, Kusta ili Krsta, niko ne bi trebao da leži zbog vutre, pogotovu ne tri godine kao da smo neka džamahirija.

jesi video ti nekad kilo vutre na jednom mestu?

Link to comment
  • Krošek pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...