Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Krletovoj ženi?

To ne postoji!

pročitala na n1 pre možda 2 nedelje, časna pionirska.

ali sad tražim i nikako da nađem. možda si i ti u pravu - možda je ta žena slonče i nikad je nije ni bilo...  ^_^

Link to comment

Bravo Gangula, bio sto puta trojanac (ili ne) za buduće bg iznore, za ovo kad god ga budem vidio uživo ima da mu se zahvalim i imaće moje poštovanje. Ovo je ljudska reakcija.

Link to comment

Bravo Gangula, bio sto puta trojanac (ili ne) za buduće bg iznore, za ovo kad god ga budem vidio uživo ima da mu se zahvalim i imaće moje poštovanje. Ovo je ljudska reakcija.

+ milion, zato sam i preneo

Link to comment

Da to nije ista osoba ;)

 

I gde se seti Urosa S.???

I jos vise Kako ga vucic jos nije postavio za ministra sporta,seksipila ili vec neceg drugog u cemu spodoba briljira !

hah pa uros suvakovic mi je bio reper nezenljivosti, pa ispade da i on ima zenu. krlo je tu negde :lolol:

Link to comment

Mislim, nekako, ako saznamo ime hanume, otjelotvorimo je, počećemo da je doživljavamo kao ljudsko biće a onda ćemo krenuti da je sažaljevamo ili šta već. Ovako dok je neko mitsko biće, za koje nisi siguran da postoji, nekako je dehumanizirana pa nas njena zla sudba ne dotiče toliko :D

Link to comment

Mislim, nekako, ako saznamo ime hanume, otjelotvorimo je, počećemo da je doživljavamo kao ljudsko biće a onda ćemo krenuti da je sažaljevamo ili šta već. Ovako dok je neko mitsko biće, za koje nisi siguran da postoji, nekako je dehumanizirana pa nas njena zla sudba ne dotiče toliko :D

a bogati shta si navalio da budesh milosrdan prema zenama, ko da se gomile njih ne udaju za kojeshta :lolol:
Link to comment

a bogati shta si navalio da budesh milosrdan prema zenama, ko da se gomile njih ne udaju za kojeshta :lolol:

Ma nije bitna žena, ja sažaljevam svakog ko ima posla s Martinovićem, onog na kiosku što mu prodaje novine ujutro ili kelnera koji mu donosi kafu :lolol:

Link to comment

pročitala na n1 pre možda 2 nedelje, časna pionirska.

ali sad tražim i nikako da nađem. možda si i ti u pravu - možda je ta žena slonče i nikad je nije ni bilo... ^_^

Ja znam za par njegovih "otvorenih veza" onako patologija tip...

Ali žena , matičar i to nemam pojma...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...