Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ja znam za par njegovih "otvorenih veza" onako patologija tip...

Ali žena , matičar i to nemam pojma...

Izgleda da postoji gospođa Krstić:

 

Blic, 30.4.2017.

 

Neveni Krstić, supruzi Nebojše Krstića, nekadašnjeg savetnika Borisa Tadića, nepoznati počinioci razbili su staklo i retrovizor na automobilu.

 

Kako "Blic" saznaje, incident se dogodio ispred kuće u kojoj bračni par živi, a Krstić je slučaj prijavio policiji.

 

Inače, Nebojša Krstić, veoma je aktivan na Tviteru, gde podržava politiku sadašnjeg premijera i budućeg predsednika Aleksandra Vučića, zbog čega je često na meti uvreda na pomenutoj društvenoj mreži.

https://twitter.com/Krle22/status/858738188059377664 Edited by Đipalo Junuz
Link to comment

Ima u Krlovoj biografiji kad su ga predložili za člana UO RTS. Oženjen, supruga magistar medicinskih nauka, prim dr na Kliničkom. Otac jednog deteta.

 

Disklejmer: podaci dostupni na sajtu REM -_-

Edited by Đipalo Junuz
Link to comment

Ima dete. Moja šveca pričala sa jednom doktorkom na poslu, chit chat o deci.
I ova da joj pokaže dete, izvadi novčanik da joj pokaže sliku, a ono Krlova slika pored detetove.

Link to comment

Ima dete. Moja šveca pričala sa jednom doktorkom na poslu, chit chat o deci.

I ova da joj pokaže dete, izvadi novčanik da joj pokaže sliku, a ono Krlova slika pored detetove.

wub

Link to comment

Ima dete. Moja šveca pričala sa jednom doktorkom na poslu, chit chat o deci.

I ova da joj pokaže dete, izvadi novčanik da joj pokaže sliku, a ono Krlova slika pored detetove.

Ne mora da znači da je Krlovo dete
Link to comment

Udžbenički primjer spina - Krlo izleti sa ogavnom rečenicom koju normalan čovjek ne može da pojmi, digne se kuka i motika reagujući iz stomaka a onda se Krlo počne predstavljati kao žrtva i krene da kuka kako je izložen prijetnjama.

Link to comment

Udžbenički primjer spina - Krlo izleti sa ogavnom rečenicom koju normalan čovjek ne može da pojmi, digne se kuka i motika reagujući iz stomaka a onda se Krlo počne predstavljati kao žrtva i krene da kuka kako je izložen prijetnjama.

 

Spin..cudna rec za placipickarenje. 

 

Nesto kao kad je jedna placipicka govorila da ce ubiti sto muslimana za jednog Srbina..a onda placipickarila sto su je na mestu gde su sahranjene te stotine iscipelarili prisutni domacini.  

I ta ce osobina postati normalna u Srba uskoro..nazalost. 

Link to comment

ta osobina je normalna kod srba sve vreme, samo se kotira u skladu sa di srbin sedi trenutno. sad shto krle to ne razume, da bi mu lakshe proshlo budalanje dok je sedeo zdesna ocu, nego sad kad samo pretenduje, to je druga pricha. nadam se da gazda ceni napore, ali gazda ne zna kud ce sa kandidatima. znachi nije dosta :(

Edited by gospa buba
Link to comment

Spin..cudna rec za placipickarenje. 

 

Nesto kao kad je jedna placipicka govorila da ce ubiti sto muslimana za jednog Srbina..a onda placipickarila sto su je na mestu gde su sahranjene te stotine iscipelarili prisutni domacini.  

I ta ce osobina postati normalna u Srba uskoro..nazalost. 

 

Plačipičkarenje je samo ovaj posljednji dio, ova reakcija na reakciju, sve je počelo tako što se pravio pametan, pa je dobio preko pičke, uglavnom, kad se praviš pametan, kao Krlo (ili taj tvoj, ne znam koji je, ali mi mnogo poznat :D), pa dobiješ preko pičke, kao Krlo što je dobio (ili taj što si ga pomenuo, ma ko li to bi, garant ga znam), pa onda plačipičkariš, kao Krlo (ili taj pomenuti, mislim da znam ko je u pitanju), onda se taj prelaz od "pametan" u "pizda" pokušava zamaskirati spinom :lol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...