Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

A sto se Krloa tice, jebote ja znam da je tezak zadatak braniti vozda, ali on je toliko los u tome. Argumentacije nula, logike ni u tragovima u onome sto on prica. Fenomen.

 

Ja se već duže sprdam da će on, kada ovaj padne, da bude u fazonu "Ljudi pa nemojte na mene, ja sam naš, trolovao sam sve vreme hehe"

 

edit: komšijski tupan dana

 

C7vv7rAW0AEfl-e.jpg

Edited by copkillah
Link to comment

Ili ako su kao kod nas krenuli da izbacuju mlade lekare van zemlje a na njihovo mesto da zapošljavaju decu sa lažnim diplomama.

 

a?

ko to izbacuje mlade lekare i gde i kako deca sa laznim diplomama uskacu na njihova mesta?

to prakticno znaci da ljude lece prevaranti.

da li si ti svesna sta pricas? 

Link to comment

Ja se već duže sprdam da će on, kada ovaj padne, da bude u fazonu "Ljudi pa nemojte na mene, ja sam naš, trolovao sam sve vreme hehe"

 

edit: komšijski tupan dana

 

C7vv7rAW0AEfl-e.jpg

 

tZx6pbP.png

Link to comment

a?

ko to izbacuje mlade lekare i gde i kako deca sa laznim diplomama uskacu na njihova mesta?

to prakticno znaci da ljude lece prevaranti.

da li si ti svesna sta pricas? 

 

Ima i toga, kupljene diplome medicinskog fakulteta za decu lekara koji treba da budu lekari ali eto ne bi inače mogli. Posle naslede mesto i super.

Link to comment

a?

ko to izbacuje mlade lekare i gde i kako deca sa laznim diplomama uskacu na njihova mesta?

to prakticno znaci da ljude lece prevaranti.

da li si ti svesna sta pricas?

Ne izbacuje ih niko, ali mnogi lekari odlaze sami, emigriraju, najviše u Nemačku ili Norvešku.

A deca profesora na medicini imaju lakši prolaz, kao uostalom i na svakom faksu.

Znači ne svi i ne uvek, čitaj malo sportskije. A i Dagmar malo sportskije da piše :)

Link to comment

A stvarno šteta da tako pametnom (i mudrom) čoveku ne daju da nekom bude savetnik, ko zna šta bi sve zajedno mogli da urade...

Edited by Jeremija
Link to comment

neka daju choveku neshto, fotelju, kapu spraporcima, bilo shta. samo neka mu vishe neshto daju, izgibe :blink:

 

Pa daju mu 2500e mesecno za neke valjda konsultantske usluge.

Link to comment
  • Krošek pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...