Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Spin..cudna rec za placipickarenje. 

 

Nesto kao kad je jedna placipicka govorila da ce ubiti sto muslimana za jednog Srbina..a onda placipickarila sto su je na mestu gde su sahranjene te stotine iscipelarili prisutni domacini.  

I ta ce osobina postati normalna u Srba uskoro..nazalost. 

 

Meni je najjače kad neko Vučića nazove "plačipičkom" i misli da je time nešto postigao, neka lična sastisfakcija ne znam...

 

Ne može biti "plačipičkarenje" kada je na poziciji moći. To onda nije plačipičkarenje već (nažalost, ali to je realnost) uspešan spin.

 

Inače sam siguran da svo to Vučićevo kukanje nije njegova prirodna reakcija već obična gluma, jer to pali realno. Uopšte mi nije jasno kako većina ljudi to još uvek ne kapira i tripuje se da se Vučić ozbiljno potresa oko napada na njega.

Edited by FERNOUX H
Link to comment

Meni je najjače kad neko Vučića nazove "plačipičkom" i misli da je time nešto postigao, neka lična sastisfakcija ne znam...

 

Ne može biti "plačipičkarenje" kada je na poziciji moći. To onda nije plačipičkarenje već (nažalost, ali to je realnost) uspešan spin.

 

Inače sam siguran da svo to Vučićevo kukanje nije njegova prirodna reakcija već obična gluma, jer to pali realno. Uopšte mi nije jasno kako većina ljudi to još uvek ne kapira i tripuje se da se Vučić ozbiljno potresa oko napada na njega.

 

Mislim da sam potrefio poentu..ne da sam ga pogodio, jer ga garant boli stojko i za moje i za tvoje misljenje. Satisfakcija nije jer ta budaletina vodi zemlju u kojoj zivim..vodi je u tri picke lepe materine. 

 

A o placipickarenju necu sa tobom..cini mi se da te pogdja licno. 

 

Aj zdra'o. 

Link to comment

ako sam dobro shvatila, mi esemesovima urushavamo srpsko zdravstvo? tj namerno. kazite da jesam, jer ne mogu da chitam ponovo da proveravam :unsure:

Edited by gospa buba
Link to comment

ja nisam otišla dalje od dela u kome lamentira nad logom vremena, nekada uljudnog a sada bla mnja... isti modus operandi imaju i on i pljosnati - truju, truju, pa kad dobiju preko pičke (da izvini fini svet), odma helsinški odbori, ženeve, strazburi, nuns, uns i tubc tubc...

Link to comment

ako sam dobro shvatila, mi esemesovima urushavamo srpsko zdravstvo? tj namerno. kazite da jesam, jer ne mogu da chitam ponovo da proveravam :unsure:

Ma, žali za komisijama, odborima, stručnostima jer neki, ko zna kakvi svetski šarlatani i googlovi mogu da zajebu naše ljude... I šta onda? Kako se sa tim izboriti...

Link to comment

Ma, žali za komisijama, odborima, stručnostima jer neki, ko zna kakvi svetski šarlatani i googlovi mogu da zajebu naše ljude... I šta onda? Kako se sa tim izboriti...

 

Најбољи део што он покушава да објасни да је то све мислио у оном дебилном твиту.

Link to comment

Ma jeste on sve to mislio, ali ne može da stane čitava ta misao u 1 tvit. Krletov tekst je dobar, i u potpunosti je u pravu...

 

 

 


Ja sam, priznajem, malo priglup ...

:lolol:

 

Meni recimo taj tvit nije izazvao zgražavanje, mislim da je legitimna tema zašto se zaobilaze formalne strukture u ovakvim situacijama i kako to da se popravi. Samo Krle22, glup kakav je, ne ume da formuliše ni 1 tvit niti da sažme sve u 1 rečenicu, a ta kratka tviteraška forma mu nimalo ne pomaže.

Edited by Utvara
Link to comment

On je u svom tvitu stavio humanitarne akcije u politički kontekst (histerija protiv vlasti) i ne bi bilo načina da se opere ni da je višestruko pametniji nego što jeste. 

Link to comment

Ma jeste on sve to mislio, ali ne može da stane čitava ta misao u 1 tvit. Krletov tekst je dobar, i u potpunosti je u pravu...

 

 

 

:lolol:

 

Meni recimo taj tvit nije izazvao zgražavanje, mislim da je legitimna tema zašto se zaobilaze formalne strukture u ovakvim situacijama i kako to da se popravi. Samo Krle22, glup kakav je, ne ume da formuliše ni 1 tvit niti da sažme sve u 1 rečenicu, a ta kratka tviteraška forma mu nimalo ne pomaže.

E ali problem za njega, ne verujem da je i za tebe, što bi odgovor bio da je krivica na tim "institucijama".
Link to comment

Izneo je konkretne podatke

 

 

Država je od 2014. do danas na lečenje u inostranstvo poslala 1556 osoba, mahom dece. Za tu svrhu potrošeno je 13 miliona evra. Danas se, dakle, za lečenje dece u inostranstvu izdvaja deset puta više sredstava nego u vreme kada je Šutanovac bio ministar, a Šapić funkcioner stranke na vlasti.

 

bilo bi zanimljivo proveriti, ako je to uopšte u našem sistemu moguće

 

ispada da je od 2014 do danas (40 meseci) svakog meseca poslato 39-oro dece (mahom dece), a po pojedincu prosečno potrošeno ~8300 €

nekako mi njegove zbirne cifre kad se "razšrafe" nisu logične kad se posmatraju na egzaktni vremenski period od mesec dana

Edited by J-♣
Link to comment

Mutivoda dana nastavlja sa misijom - moramo podržati Vučića jer Rusija preti. 

 

http://www.danas.rs/dijalog/kolumnisti.1124.html?news_id=346215&title=%C4%86umez%2c+me%C4%8Dka%2c+re%C5%A1eto

 

Za prodor Rusije, Turske i Kine odgovorni su evropski lideri i njihov antibalkanski skepticizam. Bez podrške Brisela i srpskog proevropskog društva, Vučić će, u narednih pet godina, teško odoleti antidemokratskoj i antitržišnoj alternativi. 

 

 

Super je što, kada kritikuje nekoga iz vlasti, to uopšte ne vezuje sa činjenicom da a) je tog nekog u vlast doveo Vučić, b) svi ti njegovi ministri rade ono što im Vučić kaže .

 

Alternativno, ako i prihvati da je sve te ministre u vlast doveo Vučić, to je tako jer je  Rusija tražiža, dakle, podržimo Vučića da se odupre ruskom uticaju. 

Edited by pacey defender
Link to comment
  • Krošek pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...