Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Loš sam čovek, šta ću...

Želim da on oboli od neke boleštine pa nek radi spisak troškova , ali za sahranu...

 

....shit has hit the fan...

 

apsolutno nisi loš čovek ako nekom dokazanom govnaru poželiš zlo, sve je to normalno.

Link to comment

S' obzirom da je moja drugarica jedna od tih koja mora da skupi 150k € za sopstveno lecenje voleo bih da se skupe roditelji, supruznici i prijatelji ljudi kojima je ta pomoc potrebna pa da mu objasne zasto im je potrebno 100-200-300k. Govno bezobrazno i odvratno.

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Link to comment

To sto je on sada nam je svima jasno. Neverovatno me zanima kako ce se ponasati kad jednog dana sve ovo ode u picku lepu materinu. Sta ce biti sa njim..DJV-om..Risticevicem..svim Vulinima..nasom Majom. Odnosno, kako cemo se mi poneti prema njima.

 

Ovo ovakvo ponasanje je produkt ovog momenta..ako nam sledeci ne bude umiven katarzom, za ocekivati je da ce udariti PDV na sve donacije koje ne idu u RFZO, sve uz otvorenu podrsku gorepomenutih.

Link to comment

Katarza ide iznutra a za ovo spolja prošo voz drugovi, revoljucija je završena, komunizam je pao. Uostalom, kad ovi padnu imaću 5et banki, neka ih neko mlađi poliva katranom i perjem.

Link to comment

To sto je on sada nam je svima jasno. Neverovatno me zanima kako ce se ponasati kad jednog dana sve ovo ode u picku lepu materinu. Sta ce biti sa njim..DJV-om..Risticevicem..svim Vulinima..nasom Majom. Odnosno, kako cemo se mi poneti prema njima.

 

uz malo sreće...  :naughty:

Link to comment

To sto je on sada nam je svima jasno. Neverovatno me zanima kako ce se ponasati kad jednog dana sve ovo ode u picku lepu materinu. Sta ce biti sa njim..DJV-om..Risticevicem..svim Vulinima..nasom Majom. Odnosno, kako cemo se mi poneti prema njima.

Desice im se isto sto se desilo Dacicu, Percevicu, Govanu Maticu, Seselju, Vucicu, ... posle 05.10.2000.

Strasno! [VIDEO]

Link to comment

To sto je on sada nam je svima jasno. Neverovatno me zanima kako ce se ponasati kad jednog dana sve ovo ode u picku lepu materinu. Sta ce biti sa njim..DJV-om..Risticevicem..svim Vulinima..nasom Majom. Odnosno, kako cemo se mi poneti prema njima.

 

Neće im se desiti ništa. Naći će nekog Milanovića da malo odleži i pojeo vuk magarca. Ostali će biti savetnici, vlasnici restorana, čekaće ih stare kombine.

 

Goli otok majka.

Link to comment

pročitah negde da su mu ženi polupali auto nedavno...

al nemoj, šparoga, dicu - ne biraju ona da ih sklepa skot. a i već su martiri ako postoje - zamisli da te svaki dan posle škole ovaj idiot pita i savetuje... :(

mislim, da se razumemo, nisam ni za lupanje kola ljubinih, mada sam liberalnija po tom pitanju, jer, kako se u šumadiji lepo kaže - similis simili gaudet... iskreno, ne znam za šta sam u ovakvim slučajevima.

i uvek se iznova zapitam kad čitam konglomerate njegovih 140 brabonjaka ovde da li on to radi jer misli da je avangarda kad piše ono što niko drugi ne piše (prenebregavajući u svojoj bezgraničnoj gluposti činjenicu da se neke stvari ne pišu/govore  baš zbog toga što su ustvari odurna sranja i/ili nemaju apsolutno nikakvog smisla) ili je jednostavno - pizda. tipa malignog.

 

i uvek se iznova koncentrišem na pozitivne stvari vezane za njegovu egzistenciju - krloidiformna kreatura, mrtva grana evolucije, se bar ne bavi medicinom. priznaćete da smo time ohoho u plusu.  ^_^

Edited by Joshua
Link to comment

pročitah negde da su mu ženi polupali auto nedavno...

al nemoj, šparoga, dicu - ne biraju ona da ih sklepa skot. a i već su martiri ako postoje - zamisli da te svaki dan posle škole ovaj idiot pita i savetuje... :(

mislim, da se razumemo, nisam ni za lupanje kola ljubinih, mada sam liberalnija po tom pitanju, jer, kako se u šumadiji lepo kaže - similis simili gaudet... iskreno, ne znam za šta sam u ovakvim slučajevima.

i uvek se iznova zapitam kad čitam konglomerate njegovih 140 brabonjaka ovde da li on to radi jer misli da je avangarda kad piše ono što niko drugi ne piše (prenebregavajući u svojoj bezgraničnoj gluposti činjenicu da se neke stvari ne pišu/govore baš zbog toga što su ustvari odurna sranja i/ili nemaju apsolutno nikakvog smisla) ili je jednostavno - pizda. tipa malignog.

 

i uvek se iznova koncentrišem na pozitivne stvari vezane za njegovu egzistenciju - krloidiformna kreatura, mrtva grana evolucije, se bar ne bavi medicinom. priznaćete da smo time ohoho u plusu. ^_^

Krletovoj ženi?

To ne postoji!

Link to comment

Da to nije ista osoba ;)

 

I gde se seti Urosa S.???

I jos vise Kako ga vucic jos nije postavio za ministra sporta,seksipila ili vec neceg drugog u cemu spodoba briljira !

Link to comment

Gangula mu odgovorio

 

 

Poštovani gospodine Nebojša Krstiću, bivši savetniče Predsednika Republike Srbije, a danas marketing stručnjače. Primoran sam da Vam kažem nešto što nikad nikome izgovorio nisam.

- Vi ste bruka i sramota ovoga društva i zemlje Srbije i sramota me je što živim u istoj zemlji i vremenu sa Vama.
Kad ste odlučili da se javno "pitate" ko to odlučuje koliko kom detetu treba novca za lečenje, gde idu te pare i zašto se diže tolika buka u javnosti da bi se skupljale pare za "neko dete"? Odgovoriću Vam sledeće. 
Želim da nikad ne dođete u situaciju kao ove nesrećne porodice, da odete u bolnicu i da vam lekari kažu da ako za nekoliko dana ne nađete par stotina hiljada evra, da će vaše dete preminuti. Nikada vam to ne želim, iako ste, kako sam već rekao, bruka i sramota naše nacije. Nesrećni roditelji dolaze u našu fondaciju Budi human www.budihuman.rs, ne iz hira ili iz besa, već iz potpunog očaja, a istovremeno poslednje nade da ćemo možda uspeti da im pomognemo.
Borimo se već skoro 4 godine, za svako dete, za svaku osobu koja dođe, sa više ili manje uspeha. Puno puta smo uspeli da skupimo novac, kao ovaj poslednji, rekordno brzo, za malu Teodoru, nekada nažalost i nismo, ali to nas ni jednog momenta nije pokolebalo da odustanemo ili se predamo, jer znamo da bi time izdali poverenje baš tih istih nesrećnih roditelja, koji su se upravo nama, iz očaja i beznađa, obratili za pomoć.
Čak i ljudi, mada ne znam da li zaslužujete da se tako "ljudima" nazovu, popust vas, koji su pokušavali da nas par puta ospore, nisu nas omeli da nastavimo u našoj borbi i da znate da nas u tome niko, nikada, zaustaviti neće.
Molim Vas sada, najlepse Vas molim, da ako bilo šta imate protiv mene, slobodno me vredjajte, omalovažavajte, diskreditujete, to je vaše pravo i na to neću reagovati. Ali vas još jednom molim i upozoravam - Ne dirajte bolesnu decu, njihove porodice, humanitarni rad, Budi human fondaciju i želju svih ljudi dobre volje da pomognu na bilo koji način, jer time ugrožavate direktno živote mnogih i mogućnost da im se možda pomogne.
Ako sumnjate na bilo kakve zloupotrebe od strane naše fondacije, idite istog momenta da prijavite i mene i organizaciju nadležnim organima, ali nemojte više da Vam padne napamet, nikada više, da blatite, možda i jedinu čistu stvar koje srpsko društvo danas ima, a to je humanitarni rad, bez obzira da li je u pitanju Budi human Budi human fondacija ili neka druga relevantna organizacija, koja se bavi humanitarnim radom.

P.S. I još jednom, bruko i sramoto ove naše male Srbije, srami se, BRUKO!

Link to comment
  • Krošek pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...