Jump to content
IGNORED

Najprecenjeniji albumi evr


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 357
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tsai

    36

  • MocaVukotic

    32

  • kobni zelaya

    28

  • Indy

    26

Niko. Al ako memfiski klinci, a najpoznatiji medju njima je svima dragi Jay Retard, kazu da je grad u kome je rodjen rnr mrtav, onda je zelayina teza tacna.
zelaya greši jer očekuje ne znam kako važnu ulogu rokenrola u društvu/svetu danas. svaki takav rokenrol napisao bih sa navodnicima i bio sumnjičav spram istog. danas andželina, madona, lejdi gaga, bono voks i aca lukac brinu o teškoćama. rokenrol postoji tinejdž kiks radi i sve šire od toga bilo bi najblaže rečeno pretenciozno, samim tim i upitno.lost sounds naslov ploče je štos, provokacija, zezanje.
Link to comment
ovo je skoro kao b-sides, samo najbolji b-sides ikad.
pritom, jedna od najjebozovnijih, ili najseksijih, rs ploca. a i uopste.dosta blizu je i black and blue, ali je ona nekako francuskije seksi.a juce sam se nevidjeno raspilavila i dajem jos jedan zivotni dokaz da rnr nije mrtav. sede dvoje 17-18 i on vadi usb i kaze joj, nisam imao para da ti kupim poklon za rodjis, pa sam ti napravio mixed tape :wub:
Link to comment
a juce sam se nevidjeno raspilavila i dajem jos jedan zivotni dokaz da rnr nije mrtav. sede dvoje 17-18 i on vadi usb i kaze joj, nisam imao para da ti kupim poklon za rodjis, pa sam ti napravio mixed tape :wub:
:Hail:
Link to comment

ti znas, nisi bio tamo.bas je rekao mixed tape i zato znam da je rnr a ne tehnohauselektroitd.a muskost jer nije bacao pare na poklon, nego reciklirao postojece?

Link to comment

da, naravno.i zbog čega se moj nesumnjivi autoritet u ovoj i ostalim oblastima dovodi u pitanje?

Some fools say: mix tape or mixtape but this is clearly wrong as you have mixed a tape for your or another's enjoyment.
Edited by Hella
Link to comment
pritom, jedna od najjebozovnijih, ili najseksijih, rs ploca. a i uopste.dosta blizu je i black and blue, ali je ona nekako francuskije seksi.
jes vala. slutty and bitchy, kako samo oni znaju.dietrich movies, close up boogies, kissing cunt in cannesili esencijalni stih iz "happy"Always took candy from strangers,Didn't wanna get me no trade.Never want to be like papa,Working for the boss evry night and day
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...