Jump to content
IGNORED

NHL 2013/14.


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    118

  • Miljenko

    60

  • Prospero

    55

  • stoutspectacledbold-head

    38

Met Martin zabio skoro za pobedu treci i ubrzo potom sjebao desno koleno.Vrhunska presija Bluza u poslednja cetiri minuta, tako da Osi, nakon laznjaka, poravnava, na 26.7 sek. do kraja.Ono sto je cista perverzija jeste da su tokom poslednje trecine i Stin i Osi po jednim udarcem uspeli da upucaju obe stative ( oba slucaja su pre tih poslednjih cetiri minuta ).Igrac vise NYI je 0/5, deset suteva.U poslednjem od tih pet, a produzetak je, ponisten gol Vaneku usled procene da je gol dao klizaljkom ( kao sto i jeste ) zdrave svesti i ciste savesti, a ne nehoticno ( kao sto se namece da jeste bilo ).

Link to comment

Skroz ozbiljna deonica za Wash, mada mi je impresija da je Detroit sva tri komada popio (pre)jeftino, pogotovo drugi, u SH situaciji, Ward tuce po sred gola, zive duse nema oko njega, dobija najpredvidiviji moguci pas i normalno da ce ga zavuci Djimiju kroz noge.Vrlo slicna situacija i kod trecega zgoditka, isto SH, s tim sto je Karlson bio duplo udaljeniji od gola.Ipak, utisak trecine je Ovi koji, kod poslednjeg udarca u prvom delu ( i opet SH Detroita ), od celoga praznoga gola bira da spuca precku.

Link to comment

Fantazija od meca za pogledati!Ovi resio PP golom u produzetku, mada, posto nisam video najbolje tu situaciju, nije mi najcistije iskljucenje Smita.Zanimljivo da su Red Vingsi u nastavku, kada su SH, pokusavali i flastera na Oveckina, tako da se bilo igralo i 4 na 3.Zeterberg - Nikvist/Najkvist ( prvi mu Nhl het-trik! ) za cetvrti gol Detroita mi je nesto od najfinijega sto sam video ove sezone do sada ( mladi ludi Ceh iz Sarksa je van svake konkurencije ).

Link to comment

Odlican mec za gledanje. Golmani bas i nisu imali svoj dan, no ja svejedno preferiram golove, te se ne bunim.I dalje mi je krivo sto je Hertl ozbiljnije povredjen. Ostajao sam da gledam Sharkse, u onom retardiranom 4, pola pet terminu, iz meca u mec, a nisu mi omiljena ekipa. :) :cry:

Link to comment
  • 4 weeks later...

šteta za ovoliki sneg, kvari igru. ali bar je tu kao zgodan izgovor za Pingvine koji ništa numeju da odigraju...

 

edit. evo morao je Čikago i autogol da da.

Edited by malkin
Link to comment

šteta za ovoliki sneg, kvari igru. ali bar je tu kao zgodan izgovor za Pingvine koji ništa numeju da odigraju...

 

edit. evo morao je Čikago i autogol da da.

 

Jeste da sneg kvari igru,ali mi je zbog njega atmosfera lepsa.Padao ili ne,Pingvini bi isto prosli kako lose igraju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...