Jump to content
IGNORED

NHL 2013/14.


Lrd

Recommended Posts

da li je zajebao lundi ili treneri pitanje je, mada jeste bio neodlučan u izlasku.

 

simonds krenuo od svog gola, pa lagano vukao 2-3 rendžera do njihove trećine za empty-netter :D

Link to comment
  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    118

  • Miljenko

    60

  • Prospero

    55

  • stoutspectacledbold-head

    38

Preterano inferioran Detroit, posteno su nabijeni.Sanse su nepostojece da uzmu seriju, ali bi, mozda, mogli istu odvuci u 7.

Link to comment

MAF je do sada bio jedan od najboljih igrača u ovoj seriji. ispred njega se igra loše, zato ja ne bih odmah pravio frku oko greške ili dve.

 

uglavnom, treća utakmica, treće 3-1 vođstvo ispušteno...

 

edit. oho evo i četvrtog gola. tri komada za 2 minuta.

Edited by malkin
Link to comment

ej, ali ko obavlja posao u napadu--Stempniak, Mata i Gibons u prošloj. kako je Pitsburg još u igri u ovoj seriji kad za tri i po sata Krozbi, Malkin, Nil i Kunic nisu dali gol, meni nije jasno.

Link to comment

Stempniak se pokazao korisnim clanom ekipe, i u regularnom delu. Mata je bio sve bolji, kako je sezona odmicala. Prednost je, kada su sva 4 napada pristojna, kao kod nas. Secam se pojedinih ekipa, gde prve dve postave, dominiraju ofanzivnom produkcijom, a onda usledi serija losih rezultata, kada oni zataje.

Link to comment

zna se ko mora da nosi ovaj tim golovima. al dobro, doći će valjda i golovi. Ova četvorica su večeras imali 16 šuteva.

što se tiče dubine tima, voleo bih da delim tvoj optimizam. Dupuis nije zamenjen, a nema ko nije rotiran na tom Krozbijevom krilu. izvan prva dva napada imaš Suttera koji je solidan ali manje produktivan nego prošle sezone i Gibonsa kome je ovo prva NHL sezona (a sad se i povredio). slaba klupa je problem ovog tima, a recimo da nije slaba zbog nedostatka bekova. svaka čast Stempniaku, ali ovo je njemu četvrti plejof i prvi plejof gol, a ima 31 godinu. ne dao bog da moramo da se oslanjamo na njegove golove. :D

Boston je primer tima sa napadom koji vredi izvan prve dve linije pa imaš Soderberga sa oko 50 poena i Eriksona sa oko 40.

Edited by malkin
Link to comment

Toliko puta sam bio u Columbusu, as recently as 4 weeks ago, i veoma mi je drago sto su iznad ocekivanja (i samih svojih navijaca) i sto su ravnopravni u PO. Mislim da nema tima u NHL gde mogu da se kupe karte za dvadesetak dolara (legalno) za prisustvopvanje u Areni i u solidnom ambijentu. Kapa dole za sve do sada, a ostalo sta bog da (kad su se vec moji™ Canucksi samounistili) :)

Link to comment

Prlapan je okasnio sa prognozom, treba da se dogovorimo kakvi su penali za to. Lrd je predložio da za svaku odigranu utakmicu od dedlajna pa do okasnele prognoze bude 5-7 poena oduzeto. to bi ovde značilo da Prlapan gubi 15-21p zbog zakašnjenja. meni se čini da je to malo mnogo, pogotovo ako se u narednim rundama ponavljanje jednako boduje. gotovo da nema šanse to da se nadoknadi... dakle npr. da se Prlapanu oduzme 3 poena po utakmici, tj 9 poena ukupno. ajde recite šta mislite.

Link to comment

radila metla u Montrealu. svaka im čast, odraše Tampu mnogo lakše nego što sam očekivao.

ah, sad kad porastu apetiti u Montrealu, pa kad tako naloženi udare na stare rivale Bruinse... očekujem da sa te strane finalista istoka bude solidno izubijan do kraja druge runde :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...