Jump to content
IGNORED

NHL 2013/14.


Lrd

Recommended Posts

BOS-DET 4:2

TBL-MON 4:3

NYR-PHI 4:3

PIT-CBJ 4:3

 

COL-MIN 4:1

STL-CHI 3:4

ANA-DAL 4:2

SJS-LAK 4:2

 

šteta što će ovaj kalifornijski duel da se igra u najkasnijem terminu, tu očekujem najbolji hokej u prvoj rundi.

Rendžersi-Fila, tabačina. biće veselo.

Link to comment
  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    118

  • Miljenko

    60

  • Prospero

    55

  • stoutspectacledbold-head

    38

biju plavi žaketi, baš su rešili da igraju. biće mnogo zeznutija serija nego što mnogi misle.

 

edit. doduše, pitsburški pp je proradio a to može da presudi.

Edited by malkin
Link to comment

uh, dobra utakmica i odlična pobeda. na 1-3 MAF spustio roletnu, nadigrao Bobrovskog koji je bar dva gola pustio a da nije smeo. prvo plejof vođstvo još od Otave prošle godine, sad nam treba jedna pobeda sa do 3 gola na utakmici pa da se vrati samopouzdanje. 71 odličan, izgleda da se fino odmorio, Letang vrlo loš.

 

u Tampi tesno, ali u produžetku igraju bez garda, vrlo ofanzivni i jedni i drugi. morali su ovo Habsi do sada da reše, doći će do 50 šuteva a možda ne pobede.

Link to comment

'Nači, nema šanse kad radim da preskočim rezultate pa da gledam popodne. Samo da kažem da jedva čekam i da će ovo biti 1 vrlo zajeban plej-of. Javljalo mi se tako, a sad sam siguran. Žaketi su pokazali da su jaki, samo me zanima da li će moći ovako do ostatka serije.

Raduje me što su Ben i Segin nastavili da rešetaju. Sad samo da ne jure 0:4 i neće me iznenaditi da prođu dalje. U stvari, hoće, ali nema veze. :)

Link to comment

auuu kako je St. Luis iščupao produžetak... ne vredi, čvrsto sam rešio da idem na spavanje, a oni sad nek nastave da igraju ako ih nije sramota. biće opaka serija.

 

inače, mnogo volim kad plejof hokej donese ovakve poteze:

 

Kilornova asistencija Stamkosu:

:ziga:

 

Boninova asistencija Palmieriju:

:ziga: :ziga:

 

Plekanec lomi kičmu nesrećnom Ratku Gudašu, odmah potom postiže gol:

:ziga: :ziga: :ziga:

Link to comment

Odlican pocetak doigravanja. :Hail:

Neocekivano efikasne tekme. Flyersi pokusali da budu disciplinovani, da bi nadrljali u trecem periodu, nakon serije glupih iskljucenja( nisam neki ljubitelj Rangersa, no nije bitno, kada Fila izgubi :lolol: ).  Spektakularna utakmica St.Louis-Chicago, zato volim playoff. Colorado se volsebno izvukao.

Link to comment

Znalo se da ce od starta da prsti na sve strane, ali ni ja nisam ocekivao ovoliko golova. Ali, zato je uzivanje vece..

 

Kad smo kod sjajnih poteza, moram da izdvojim ovaj (posto nasi Pitsburgovci sigurno nece :P ).

 

 

Colorado slavi Stastnyja (s pravom naravno), ali Johnson ih je spasao

 

 

A i Lapierre Bluesere

 

http://youtu.be/YKTDtcNK164

 

i malo smeha

 

http://youtu.be/Iv9BRJpl6-k

 

reverseavery.gif

Link to comment

Znalo se da ce od starta da prsti na sve strane, ali ni ja nisam ocekivao ovoliko golova. Ali, zato je uzivanje vece..

A i Lapierre Bluesere

 

http://youtu.be/YKTDtcNK164

 

+1 za golove, posle prve večeri, ja sam očekivao da će sinoć mahom da budu neke 1-0, 2-1 utakmice, kad ono...

 

Lapierre megacar, al ja bih rekao da je on ovo slučajno odbranio. bio je gurnut u gol, pa ga pogodio pak.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...