Jump to content
IGNORED

NHL 2013/14.


Lrd

Recommended Posts

Prlapan je okasnio sa prognozom, treba da se dogovorimo kakvi su penali za to. Lrd je predložio da za svaku odigranu utakmicu od dedlajna pa do okasnele prognoze bude 5-7 poena oduzeto. to bi ovde značilo da Prlapan gubi 15-21p zbog zakašnjenja. meni se čini da je to malo mnogo, pogotovo ako se u narednim rundama ponavljanje jednako boduje. gotovo da nema šanse to da se nadoknadi... dakle npr. da se Prlapanu oduzme 3 poena po utakmici, tj 9 poena ukupno. ajde recite šta mislite.

Moze 3 po utakmici ili 10 dnevno.

 

 

Nego nisam odgledao nista do sad, niti cu u narednih 10 dana. Jel gledao neko filu, jel lice na nesto?

Link to comment
  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    118

  • Miljenko

    60

  • Prospero

    55

  • stoutspectacledbold-head

    38

Ne igraju Rangersi nesto posebno, no Fila pravi previse gresaka u neutralnoj trecini. Dodaj tome veliki broj glupavih iskljucenja. Lundqvist dobar na golu , trenutno gostujuce ekipe.

Link to comment

jebem ti život, sad ni 3-0 nije dosta. kakav bedak da MAF usere, vadi tim celu utakmicu.

Kolumbus zaslužio, što jes jes. sad 87 i 71 treba da pokažu za čije babe zdravlje dobijaju onolike pare.

Link to comment

Taman htedoh isto da napisem. :lolol:

Imas 3-0, na pola prve trecine, i primis gol za OT u poslednjem minutu. :isuse:

Edited by Miljenko
Link to comment

ja sam prognozirao da ovo ide do 7 utakmica i to jedino mogu da spreče najbolji igrači Pitsburga (previše bi bilo da Kolumbus dobije 3 za redom, mada ko zna). živa šteta što predstoji 48 sati priče o starteru na golu.

pp pokazao znake života, to ohrabruje. ne valja što CBJ deluje kao tim kome je više stalo do pobede i što iskusnija ekipa ne pokazuje nikakvu sposobnost da igra smireno kad vodi. zanimljiva serija, u svakom slučaju.

Edited by malkin
Link to comment

niko da spomene da su sve cetiri tekme u seriji zavrsene sa 4-3. nisam neki statisticar, ali ovo mi definitivno izgleda kao svojevrsni raritet :)

Link to comment

Vratiše se Blackhawks-i. :thumbsup:

Možda i najbolja serija od svih. 

SJ bi mogao da okonca seriju veceras, mislim da Red wings-i nemaju sanse za makar jos jednu pobedu protiv Bruinsa.

Ostalo je sve bas neizvesno. 

Masivan :ziga:  za Blue Jacketse, mada su Pingvini bas losi/nestabilni u ovoj seriji....

Link to comment

prvo Kane, sad Toews... valjda ona dvojica u Pitsburgu gledaju ovo i hvataju beleške.

St Luis--Čikago ubitačna serija. nisam siguran da će ovde da važi ono "što te ne ubije to te ojača."

Link to comment

35 šuteva za dve trećine, 1 gol. tako se ne piše "druga runda plejofa."

 

čestitke mrskim Bostonjanima, fino odradiše Detroit koji je, ruku na srce, imao baš velike probleme sa povredama. biće žešće zanimljiva serija sa Habsima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...