Jump to content
IGNORED

komentari na vesti


hattori

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Beograd -- Ministarstvo unutrašnjih poslova pozvalo je vlasnike ili zakupce lokala iz pojedinih ulica u Obrenovcu, da do devet sati ujutru budu ispred tih objekata.

 

 

gV0wzKU.png

 

:lolol:

Link to comment

http://www.telegraf.rs/vesti/1078893-boze-pomozi-dzambo-javili-su-mi-da-su-mi-zena-i-dete-pronadjeni

 

i Dzambov komentar

 

 

MOLIM VAS DELITE DALJE….


Ispred moje kancelarije sam danas slucajno sreo momka po imenu Slobodan Nedeljkovic zvani Dzambo. 
Trazio mi je adresu redakcije Kurira, jer zeli da nadje autora teksta u kojem je on pronasao svoju porodicu i da ``porazgovara`` sa njim …Taj isti tekst mozete procitati i na telegrafu http://www.telegraf.rs/vesti/1078893-boze-pomozi-dzambo-javili-su-mi-da-su-mi-zena-i-dete-pronadjeni

Oni koji ne znaju ko je Dzambo, to je momak koji je sa svojim najboljim prijateljom veterinarom Djurom, iz Obrenovca spasio preko cetristo ljudi i sigurno preko sesto zivotinja.
Momak cija je prica obavijena u crno nestankom njegove zene i dvogodisnjeg sina.

Sebe ne smatra herojem i kaze da je ucinio ono sto bi svako normalan ucinio, mada to nije istina.
Zub mu je izbila zena koja je panicno mahala rukama dok ju je unosio u camac, noga mu je isecena od grane koju je zakacio dok je nosio neko dete kroz vodu, ruke su mu izgrebane od noktiju zivotinjskih sapa koje su ga grebale dok ih je prebacivao.Nagutao se vode, blata i mulja…I sinoc dok su bili u prihvatnom centru na sajmu izvukao je iz Save jednog od ljudi iz prihvatilista koji je uskocio u nju…U stvari izvukli su ga njih dvojica, jer kaze gde je on tu je i Djura ….
Preterano skroman momak, ociju krvavih od nespavanja.
Ponavlja da samo zeli da se sredi, smesti babu i ujaka negde, a onda moze da ide dalje da pomaze kome god je potrebna pomoc, dok ne nadje zenu i dete…. 
Nije zeleo ni pare, ni hranu, odecu … nista … pitao gde je kriticno, gde dolazi voda da bi otisli Djura i on da pomozu ljudima …. posluzio se internetom, popio casu vode, umio se i otisao….

Ono sto Dzambo zeli je da se vise ne sire lazi.
NIJE NASAO SVOJU PORODICU JOS UVEK I SAMO ZELI DA IH NADJE.
Mnogo ga je pogodilo sto mu ljudi cestitaju sto je ``pronasao`` svoju porodicu a to nije istina…. 

Delite ovaj status dalje, ako neko ima neku informaciju o njegovoj zeni i detetu, nek se javi u prihvatni centar na sajmu ili na njegov facebook profil.
B.
10325679_10203826055671466_7083319464370
Link to comment
  • 2 weeks later...

 

 

 

Arena- 
Utorak, 03. 06. 2014. 13:26h

neregistrovan korisnik
 
Ako sam dobro razumela, znaci ja sa kartom koju sam kupila mogu da odem u arenu tj. ne kapiram dal ce se koncert prenositi samo na sajtu ili ce moci da se ide u arenu... :/
 
Preporuka:
6
173
Link to comment
  • 2 weeks later...

@B92

Znate šta?Ja ću lipo odsad ić na poštu i počet slat pisama umisto ovi komentara.Bogati prije će doć pismo u Srbiju nego šta vi objavite ovi komentar.Razumin ja da vi morate otić ručat,ali vama ručak traje od podne do četri ure popodne.Lako ti je tako zaradit platu.Biće vi svaki moj komentirate:Ala evo opet onaj Miro dosada od čovika.

(miro split, 22. jun 2014 14:12)

# Link komentara

Preporučujem (+257)

Ne preporučujem (-12)

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
"Dosta se puta ovdje govorilo da fiskalizacija neće uspjeti, da ova Vlada neće uspjeti provesti taj projekt jer nije uspio ni u susjednim zemljama. Hrvatska je najbolja u regiji, kod nas su učinci fiskalizacije sada hrvatski izvozni proizvod", rekao je Lalovac, te najavio da će o hrvatskom modelu fiskalizacije razgovarati s ministrima financija Češke, Mađarske i Slovenije.

Lalovac tvrdi kako brojke pokazuju da je fiskalizacija uvela red na tržište. Ugostitelji su u 2013. prijavili 2,6 milijardi kuna oporezivog prometa, što je povećanje od 40 posto. Promet kod fizičkih osoba se povećao za 55 posto, a kod malih pravnih osoba za 30 posto.

U trgovini je prijavljen promet od 5,2 milijarde kuna, što je povećanje od 14 posto. Veći promet za 28 posto prijavile su fizičke osobe, a male pravne osobe prijavile su 11,5 posto veće oporezive usluge.

U 2013. izdano je 2,2 milijarde računa. Prosječni dnevni promet ugostitelja rastao je sa 620 na 1128 kuna, što je razlika od 82 posto, a prosječni dnevni promet u trgovini je rastao sa 734 na 827 kuna, što je povećanje za 13 posto.

 

 

 

Neoprezni_Neoliberal   Objavljeno prije 23min

A što bi mi i izvozili nego socijalističku presiju koja nije nimalo utjecala na proračun, standard ili rast BDP-a.

Link to comment

http://www.politika.rs/rubrike/tema-dana/Nikolic-Srbija-je-spona-izmedju-istoka-i-zapada.sr.html

 

 

Veterinar Preduzetnik | 03/07/2014 17:10

Srbija je propali projekat jer je od 200 poslednjih godina imala uslovnih 30 godina prosperiteta (od 1950-1980). I to je to. Sve vreme neki grč, korak napred tri koraka nazad. Izgubljeno. Jedino ko je pametan da ovo dece što se rodilo pošalje negde što dalje odavde. Ako je bio dovoljno glup da sm ne ode na vreme, kao ja.
Taman čovak malo udahne tzv država te uhvati za vrat i izdahneš ono malo što si udahnuo. Jadna je zemlja kad ljudi u četrdesetim počinju da razmišljaju kao anarhisti umesto da su konzervativni i lojalni sistemu države koja bi trebala da im omogućava da žive i napreduju. Negativan prirodni priraštaj, godinama. 2012 manje dece nego za vreme balkanskih ratova. Pa našta vam to liči i sluti..Samo par opština ima pozitivan prirodni priraštaj.

Link to comment

Nakon tuče u Danilovgradu, filmska jurnjava po ulicama Podgorice

http://www.vijesti.me/vijesti/nakon-tuce-danilovgradu-filmska-jurnjava-ulicama-podgorice-clanak-785793

 

apsolutista | 04.07.2014. u 08:14h

 

  ko je danas sve ''kriminalac'', dođe mi da se objesim za vodokotlić. čim im se slomi držalo od motike ili krampe, trk iz baštine da se posveti ''kriminalu''

Edited by Notorious
Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...