Jump to content
IGNORED

komentari na vesti


hattori

Recommended Posts

http://www.kurir-info.rs/vesti/beograd/mali-pocinje-da-funkcionise-dnevna-karta-cena-280-dinara-clanak-1488889 

 

BEOGRAD - Gradonačelnik Beograda Siniša Mali najavio je da će od sutra građani moći da kupe dnevnu kartu za javni prevoz po ceni od 280 dinara, koja će važiti 24 sata.

 

 

  • Rammstein

    A ja sto se vozim 2x nedeljno?

    2Odgovori 
  • avatar.png
    31.07.2014. u 14:22 Zlatko Jovic

    A sta je sa onima koji se voze jednom dnevno jel i oni treba da plate 280 tu kartu?ako treba onda je jeftinije ici taxijem

Link to comment

Ti što se voze jednom dnevno plaćaju 280 dinara podeljeno sa brojem prosečnih vožnji po osobi u jednom danu, što je oko 1.8 prema poslednjim istraživanjima. Onda se to sve lepo na kiosku obračuna...

Link to comment

komentar na blicovu vest o "točak" mafiji koja očito hara cerakom:

 

stanovnikceraka
Četvrtak, 31. 07. 2014. 09:05h

neregistrovan korisnik
Meni stalno skidaju ratkapne... izgleda da sam dobro prosao/la za sada
 
:lolol:
Link to comment

Crveni oktobar kupuje Železaru

 

The Hunt for Red October (2014)
Baziran na romanu Toma Klensija, film prati priču kapetana Aleksandra, jednog od članova vlade najnovije srpske podmornice. Stefanovic, agent BIA biva umešan u poteru za tim doktoratom.
Film je nominovan tri puta na izborima, od kojih je na jednim dobio nagradu za specijalne efekte.

Edited by Tinman
Link to comment

pet prvoplasiranih glupaka kucali komentare sa androida koji im je drogirani serjoža izmislio :fantom:

 

nije da ima neke veze ali danas još nisam pljunuo rusima u facu a nigde podobnog topika

Link to comment

još malo kulture

 

Ne znam, svi kritikujete ovog "Petra" ali niko ne demantuje da Crnjanski to nije tako napisao. Na zalost nisam nista od Crnjanskog procitao (znam sramota je) i sam ne mogu da sudim. Ako je tacno da je Crnjanski u romanu "Roman o Londonu" napisao, "nesrećan sam stranac, ali lep i pametan i sve me žene 'oće" onda je to zaista trivijalno. Moracu da se bacim na njegovu literaturu kako bih sopstveni sud o Crnjanskom mogao da donesem.
(Nikola, fen od Andrica i Selimovica, 6. avgust 2014 15:30)

# Link komentara

Šta je ov

Link to comment

 

 

deki

ceco ja te volim i postujem. u pravu si da mu je smrt blaga kazna. ali on je mala maca za tvog arkana. Zato ceco cuti i pevaj.. nemoj ti nikoga osudjivati....

Link to comment

  1. Lepo kaze moja zena da nije lako biti domacica. Stalno si vezan za kuhinju, prava robija.

    comment-android.gif (bzvz14. avgust 2014 12:56)

    # Link komentara

  2. Perverzno! Ma svi smo mi po malo perverzni, evo na primer ja, voleo bih kad bi imo neku da me dobro izbicuje koznim bicem, i da me pri tome ne stedi! Nagovarao sam svoje bivse ali su uvek bile previse nezne...

    (Tradicionalista.14. avgust 2014 12:55)

    # Link komentara

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...