Jump to content
IGNORED

komentari na vesti


hattori

Recommended Posts

Naučnici: Ostavite Teslu na miru!

 

 

Bez ulazenja u raspravu oko verske pripadnosti jednog od najvecih umova svih vremena, zelim da istaknem da ja kao neko ko zivi u Beogradu, ne znam gde se nalazi Teslin muzej, a ispred hrama svetog Save sam bio nebrojeno puta. Mislim da nisam jedini u nasem narodu, a narocito medju strancima koji kada dolaze u Beograd pod obavezno obilaze i Hram. Prenosenje Teslinih ostataka na svetosavski plato za mene ne predstavlja i njegovo versko svrstavanje, sto mislim da vecini smeta. On je predstavnik naseg naroda i kao takav zasluzuje da pociva na vidljivijem mestu sa spomen obelezjem, a ne u nekoj ulici,u nekoj zgradi na polici u malom ćupu (urni).

Link to comment

Odlično je ovo kako živi u Beogradu, a obavezno obilazi Hram™ kad god dođe u Beograd. Jel' ide taj nekad kući ili dežura tu negde na ulici, gde god može da se ogrebe za wifi?

Link to comment

Jaki su ti momenti- bez ulazenja u raspravu - zelim da istaknem da ja kao neko ko -  Mislim da nisam jedini u nasem narodu - sto mislim da vecini smeta.

Link to comment

na vest

Emirati nam prave milion stanova

 

sam poslao sledeći komentar:

 

 

Kao visokoobrazovani Srbin, moram reći da Abdel-Fatah el Sisi zaslužuje sve pohvale. Šteta što mi u Srbiji nemamo osobu kao je Abdel-Fatah el Sisi, koja je u stanju dovesti do velikih investicija, borbe protiv korupcije i kriminala, ekonomskog uspona države.

Zaslužan je za projekat Kairo na pesku, Air Kairo, dolazak Zastave Yugo(koje će stvoriti stotine radnih mesta) a najvažnije da je zaslužan za skori ulazak Egipta u EU.

Da sam građanin Egipta dao bi svoj glas za Abdel-Fatah el Sisi i njegov tim i stranku, jer to je čovek koji radi i drži reč.

Srba iz Beograda

Link to comment
  • 2 weeks later...

Na vest da je Sirijski avion oboren kod Turske

 

izvesni Mihajlo na sajtu B92 ima 'resenje' za osvetu, a moderacija mu otvara prostor za njegovu ideju.

 

Ovo je samo dokaz da je uništavanje sirijskog hemijskog naoružanja loša ideja. Ako obore još koji avion SAA, Sirijci sve veće gradove Turske lepo zaspu ciklosarinom, somanom ili VX-om, pa da vidimo Erdogana da li će mu pasti na pamet da obnavlja Otomansko carstvo.
Nadam se da preostalih 55% hemijskog naoružanja ipak neće predati.
(Mihailo, 23. mart 2014 14:12)
Edited by Bane5
Link to comment

evo jednog od onih staaarih meditanata

 

Dragutin Mićanović | 23/03/2014 13:43

Poštovani gospodine Lazanski,pre nekoliko godina smo se sreli na promociji jedne vaše knjige koju sam nekom kasnije i poklonio,ali ako se sećate tada sam vam rekao da sam učitelj TM i da ovim programom možemo rešiti svetsku krizu,jer smo naučno dokazali kakvu koherenciju moždanih talasa možemo proizvesti našim mozgom u preko 600 naučnih studija širom sveta pa i vi siguran sam znate dosta o tome.Ovo što se sada dešava u Ukrajini i što se do sada dešavalo na razbijanju Jugoslavije,je planirano od strane demonskih tajnih organizacija sa zapada,koji u svom programu imaju plan pokoravanja sveta i to ništa nije novo.Trebalo bi pod hitno raditi na tome da se stvore grupe meditanata, ljudi koji rade ovaj program kako bi se eliminisao stres i napetost u Ukrajini.

 

 

Link to comment

Nekoliko komentara na vest da je McDonalds kaznjen zbog diskriminacije Roma, vecina od 108 komentara su takvi:

 

Gluposti, totalno podrzavam te zaposlene koji su im zabranili ulazak.

Naime oni prakticno maltretiraju ljude unutra. Njih ne zanima hrana, znam jer je mali rom odbio da mu kupim hranu, htela deca novac pa posle krivi zaposleni sto izbacuju takve. Sve ima svoju granicu... izgleda kako je krenulo treba romima da dopustamo da nas pljuju i vredjaju jer su romi.
(Nece moci gospodo, 23. mart 2014 12:57)

 

Naravno da se niko ne sme diskriminisati, ali se pitam sta treba da uradi restoran kada ta sirota deca udju i otimaju hranu gostima. Meni se to desilo. Uslo romsko dete i sa stola mi otelo hamburger. Ako ih pustis, oni se razmile po rstoranu, ne mozes da ih sprecis da gostima otimaju hranu. Gosti ce prestati da dolaze. Ako im osoblje da da jedu, onda osoblje mora to da finansira. Ako im zabranis ulaz, onda je to diskriminacija. Sta ciniti? Mislim da je pat pozicija.
(Brle, 23. mart 2014 13:08)

 

 
 

Oni se razmile po restoranu :isuse: Kao da prica o bubasvabama.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...