Jump to content
IGNORED

komentari na vesti


hattori

Recommended Posts

iz vecernjih novosti:

 

Sve su ovo tekovine 5. oktobra i "zapadnih vrednosti". Ukidanje vojske, podrške defileu pederluka, zaštita keretina po ulicama pre nego ljudi koji budu ujedeni od njih, nastavnicima je zabranjeno i da ton podižu, a dečurlija koja ne zna šta će od besa bez poštovanja prema ikome, divlja svuda unaokolo. A to je tek početak...

Link to comment

u novostima ovih dana tece komentarski nektar.

 

licemeri 15. decembar 2014. 17:10

Mogu da se kladim da vecina tih psihologa nema decu !? Zabranjuju batine ali ubijane dece/abortus/ odobravaju. To vam je zapadna civilizacija. Na "varvarskom" istiku je obrnuto.

 

4c 15. decembar 2014. 12:15

Tako je!Ne tucite djecu!Kad nesto naprave odite kod jednog od ovih psihologa i on ce vam rado prepisati neke tabletice da date djetetu prije skole,poslije skole i pred spavanje......I svi srecni i roditelji i psiholozi i farmaceutska industrija .

 

moj nisu objavili. :(

a na temu kako ni amerikanci nisu za zabranu fizickog kaznjavanja.

mozda im se nije svideo nick - dzejmi sej.

Link to comment
 
mama_NS 16. decembar 2014. 07:52

Naslo se 150 filozofa da filozofiraju.Izgleda ce mo mi roditelji morati da napravimo jednu peticiju,jer jedno je sta ovi filozofiraju,a drugo je praksa.Procitala sam argumente godp.Milivojevica i sve moje prijateljice se slazu da je u pravu!Ovi filozofi na kraju mogu da ostanu osramoceni,jer se bave samo pukom teorijom koja uopste nije primenljiva u praksi.Probali su ljudi i pokazalo se pogresnim!

 

 

 

izasao i moj.  -_-

 

 
Dzejmi Sej 15. decembar 2014. 20:16

ni amerikanci nisu za zabranu fizickog kaznjavanja dece. trebalo bi da ih pratimo, ipak od njih stize najvise pozitivnih trendova.

 

Link to comment

b92, tekst danice popovic prenet iz politike

 

 

 

Imam neverovatno ogromno poštovanje za ovu ženu, ona je bez dlake na jeziku, šmeker i veliki stručnjak i sve teorije koje je iznela su održive. Ali, treba da uzmemo u obzir i Masone. To je sam vrh piramide, najbogatiji i najmoćniji ljudi Amerike koji se sastaju u tajnosti zarad sprovođenja zajedničkih interesa. Trenutno, njihov najveći problem je budućnost koja je neizvesna i dovodi u pitanje sve što su izgradili do sada. Ljudi na planeti ima previše, ali to je jednako ozbiljan problem kao i kad bi ljudi bilo premalo. E sad, sistem koji su zamislili i izgradili je bio jačanje srednje klase. Meni deluje da će polako tu srednju klasu da siromaše da bi ona, kako izumire od gladi, bolesti i nemaštine ona najniža klasa, polako postala ta najniža klasa. Računica je jasna, kada se istrebe najsiromašniji, tada će ostati da im služi sasvim dovoljno ovaca koje će održavati sistem koji su oni izgradili. Biće sigurno nekoliko milijardi ljudi manje. Paralelno sa tim, pošto je genetika uznapredovala, biće tiho sterilisan onaj broj ljudi koji je potreban da se održi ljudski rod na razumnom nivou. Mnoge zemlje će da pohrle i da naprave zalihe nafte i benzina, trošeći svoje devizne rezerve. Novih para neće biti, tako da će se ceo proces propadanja ekonomija ubrzati, jer do sada nije išao dovoljno brzo. Amerika će povećati svoje devizne rezerve, imaće sasvim dovoljno da povede i nekoliko ratova. Sigurno su priveli kraju nekoliko tehnoloških projekata za koje ne znamo.
(Pametnjaković18. decembar 2014 14:45)

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Komentar na vest da je Lenovo predstavilo 'selfi svetlo' kao dodatak za mobilne telefone.

 

Živimo u sebičnoj i narcisoidnoj komercijalnoj civilizaciji. Zaduženi robovi dobivaju privid slobode, jer mogu sami sebe da uslikaju i stave na društvene mreže. Tako stvaraju iluziju da su neko i nešto. Zvezde sopstvene sujete. Priznati, jer imaju tolikoslika. Poznati, jer ih svi gledaju. Ispunjeni, jer suprepuni fajlovi. Banalnost je kada hoćete da ovekovečite svaki tren vašeg života. Praznina se ne može ovekovečiti. Savremeni čovek je bombardovanom ideologijom pohlepe, sebičnosti i samozaljubljenosti. Deca se odgajaju da su ona centar sveta. Kao da se sve vrti oko njih . Prinčevi i princeze pothranjujusvoju sujetu stalnim slikanjem. Razmažene vedete maltretiraju čitave porodice. Bolesne ambicije se rasplamsavaju u praznim dušama. Usijane glave bukte opštim mestima. Bljesakbliceva ne može da osvetli svu tminu ljudske gluposti. Površna banalnost je stil života. Bahatost stav. Primitivizam princip. Vulgarnost snaga. Arogantnost pogled na svet. Biti uspešanznači biti obožavan od idiota . Debilizam je begstvo od slobode. Tupavost utočište.

Link to comment

pisao Istok o vakcinaciji dece, komentari su mahom spektakularni.

 

 

Dragana Pavlovic | 10/01/2015 17:19

Neka Istok slobodno vakcinise svoju decu,a mene pusti da svoju ne vakcinisem, Tekst je prvo netacan jer ne postoji ni jedna studija koja podrzava korisnost vakcinacije. Da bi se razumela potpuna besmislenost vakcinacije ,prvo treba razumeti kako imunitet funkcionise ... Ovaj covek ocigledno to ne zna,a daje sebi za pravo da komentarise ono sto ne razume,na zalost nije jedini ...

 

 

katarina kuzmanovic | 10/01/2015 17:11

sramota je da neki tamo gospodin Istok uopste pise na ovu temu.Kad verujem ima samo papagaja a mozda nema ni to jer primecujem da se trpa svuda pa i nema vremena no za papagaja.Malo se informisite sta u sebi sadrze vakcine da smo samo deo njohove igre.Procitajte knjigu ‘Nus pojava smrt‘knjogu gosppdina koji je radio marketing za veloke farmaceutske firme i odgajite bar dvoje dece ja sam cetvoro gpspodine Istok.

 

 

Dusan Bogdanovic | 10/01/2015 17:08

Poenta je da farmakomafija ne postoji. A sto Bil Gejts javno kaze da ce uspeti da smanje populaciju za 15% pomocu vakcina to nije relevantan izvor?

 

 

Kallo Riotapat | 10/01/2015 20:59

Mozda nije ni lose da se bebe ne vakcinisu (i to da se zabrani vakcinacija). Onda lepo svi da pravimo po desetoro dece i ako 2-3 dozivi pubertet bar znamo da su ovi preziveli jaceg imuniteta. tj. prirodna selekcija. Bili bi zdraviji kao nacija.

 

 

Petar Dedić | 10/01/2015 18:16

I da i ne, Farmakomafija sigurno postoji, vakcina je možda potrebna, a možda i nije. Bojim se da je vaš tekst kolega, a kolege smo jer sam iste struke, ipak više naklonjen farmakomafiji. Niste lekar, kao ni ja pa možemo samo da izložomo svoje skromno mišljenje, sa aspekta uticaja medija na naše verovanje da je vakcina (ne) ophodna. Verujem da je u nekim slučajevima dobra, a u nekim ne. Na ramenu imam džombu od vakcine, koju sam primio kao dete. Rekoše mi da je to moja reakcija na nepotrebno vakcinisanje. Srećom ostade samo džomba. Verujem da je potreba za vakcinom individualna, da većini pomaže, ili ne pomaže, ali da manjem delu nanosi štetu. Uostalom kolega pište o nečemu o čemu imate više znanja, klonite se mediscine, o njoj ni lekari ne znaju dovoljno.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ovi krenuli rafalnom paljbom.

 

  1. Moguce poslovanja Gugla u Srbiji bi bilo veoma dobro za sve gradjane, Vucic je o ovoj temi razgovarao sa Koenom, direktorom kompanije "Google ideas", takodje su govorili o znacaju zaposljavanja mladih na razvoju novih tehnologija i drugim temama.
    (kraljica22. januar 2015 23:52)

    # Link komentara

    Vaš glas je zabeležen - hvala na trudu.
  2. Na forumu u Davosu Aleksandar Vucic je imao priliku da razgovara sa direktorom kompanije "Google ideas", razgovor je protekao veoma konstruktivno, govorilo se o mogucnosti prosirenja poslovanja ove kompanije u Srbiji, zaista dobra vest.
    (sunce22. januar 2015 23:51)

    # Link komentara

    Vaš glas je zabeležen - hvala na trudu.
  3. Dzared Koen, direktor kompanije "Google ideas", je u razgovoru sa Aleksandrom Vucicem istakao da je Srbija zemlja koja je veoma pogodna za saradnju, takodje je bilo reci o modernim tehnologijama i slobodni izrazavanja, treba ocekivati jos ovakvih susreta.
    (flasa22. januar 2015 23:50)

    # Link komentara

  4. Vucic se u Davosu sastao sa Dzaredom Koenom, direktorom kompanije "Google ideas", oni su razgovarali o mogucoj saradnji Srbije sa tom kompanijom, kao i o vaznosti ucesca mladih u razvoju novih tehnologija.
    (puma22. januar 2015 23:50)

    # Link komentara

  5. Jos jedna u nizu dobrih vesti koje nam stizu iz Davosa, sa ekonomskog foruma je i moguca poslovna saradnja IT kompanije Gugl i Srbije, posto je Vucic razgovarao sa direktorom Gugla sa kojim se saglasio o medjusobnoj saradnji. Ovo je jedan od nacina zadrzavanja srpskih IT strucnjaka u Srbiji.
    (Goci22. januar 2015 23:48)

    # Link komentara

  6. Premijer Srbije je na ekonomskom forumu u Davosu imao priliku da razgovara sa raznim zvanicnicima i direktorima raznih kompanija po pitanju saradnje sa nasom zemljom, medju njima i sa direktorom kompanije Gugl, sto je zaista velika vest. Takodje je razgovarao i sa potpredsednikom Evropske komisije Fransom Timermansom, koji je pohvalio nacin sprovodjenja reformi u nasoj zemlji.
    (balon22. januar 2015 23:48)

    # Link komentara

  7. Vucic je uspeo da razgovara i sa direktorom Gugla na ekonomskom forumu, sto je veoma dobra vest. Poslovna saradnja Srbije sa firmom Gugl bi nam umnogome doprinela jos boljem razvoju IT tehnologije, jer nasa zemlja ima veliki broj strucnjaka iz pomenute oblasti.
    (matrix22. januar 2015 23:47)

    # Link komentara

Link to comment

Očigledno se gubi zamah i entuzijazam među botovskom pešadijom koja treba da bude kičma rejtinga pičkoustog, ovo je sada baš katastrofa loše botovanje. Ili se ni ne više trude jer kapiraju da ne moraju, to je isto realna mogućnost.

Link to comment

komentar na vest u kuriru da policija nije reagovala na prijavu pretnje ubistvom upućenu od strane sestre ubijene žene iz mionice:

ajo

Trebalo je prijaviti da nema kartu za gradski prevoz.

 

pa, car!

Link to comment

B92, vest iz rubrike "Biznis": "Za evro sutra 123,55 RSD", komentar:

 

"Tako je Jorgovanka! Ja sam za to da se još jedan ginekolog zaposli u NBS, da bi dvojica mogla da maze i paze tvoju p***u, to će dovesti do normalizacije kursa. Objavite komentar! (Pit, 29. januar u2015 18:18)

 

Strašno ...

Edited by stoka
Link to comment

B92, vest iz rubrike "Biznis": "Za evro sutra 123,55 RSD", komentar:

 

"Tako je Jorgovanka! Ja sam za to da se još jedan ginekolog zaposli u NBS, da bi dvojica mogla da maze i paze tvoju p***u, to će dovesti do normalizacije kursa. Objavite komentar! (Pit, 29. januar u2015 18:18)

 

Strašno ...

 

He, bas sam hteo sinoc da postavim to :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...