Jump to content
IGNORED

Fast Food chains


MayDay

Recommended Posts

A kad smo kod fast food chains nema vise pizza hutt-a, tako da bi mozda mogla neka druga fransiza da se otvori. Srce kaze Subway, ali razum se nada Chipotle.

Link to comment
  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MayDay

    14

  • boshoku

    12

  • *edited by mod

    9

  • Indy

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

U fast food restorane ne idem cesto, ali kad idem ovakva je situacija:...
A gde jedes hot wings? Vidim da je moj cale (to je grandpa iz donje poruke) odusevljen. :D
Grandpa had hot wings for the first time today. Now he's working on a business plan to import them to Serbia
Link to comment
A gde jedes hot wings? Vidim da je moj cale (to je grandpa iz donje poruke) odusevljen. :D
Pa wings ima maltene svuda po mnogim chain restoranima koji su 1 nivo iznad fast food (Applebee's Chilli's, Ruby Tuesday, O'Charlie's, Smoky Bones, Hooters, Outback, etc..). Buffalo Wild Wings je chain koji se specijalizuje za wings, i oni su relativno OK. Najbolja krilca sam jeo po malim restoranima u NW PA, na 70 milja od njihove postojbine - Buffala. Ovde kod mene™, mali lokalni chain Red Hot and Blue pravi dobra, kao i 1 lokalni restoran koji je pod vlasnistvom jedne od vecih lokalnih pivara (Aviator Brewing).
Link to comment
A kad smo kod fast food chains nema vise pizza hutt-a, tako da bi mozda mogla neka druga fransiza da se otvori. Srce kaze Subway, ali razum se nada Chipotle.
Da videh da onaj na raskrsnici J.Gagarina i Gandijeve kod CostaC ne postoji vise sad je tamo nesto Has!
Link to comment
  • 2 months later...
A kad smo kod fast food chains nema vise pizza hutt-a, tako da bi mozda mogla neka druga fransiza da se otvori. Srce kaze Subway, ali razum se nada Chipotle.
Subway tako blizu kuce bi mi legao ko budali samar. Sa druge strane cenim da preveliki broj djakonija u blizini ima direktne veze sa rastom mog sedalnog dela tako da sam mozda bezbedniji ako ne dodju :)Ima li nesto uopste sad tamo? Sto puta prodjem a nikad ne pogledam.
Link to comment

Koliko sam srećan što je ta seljačina koja drži Be burger morala da zatvori, i makne onu šklopociju od "terase" kojom je zauzela pola puta. Sad još da padne bomba na čitav tržni centar u aleji gladnih i ja sam zadovoljan.

Link to comment
Sve sve osim palačinki pored onog govnjivog šiša
Sta fali kebabu i punjenoj kod Poncha?Sve ostalo je meh. Mada se dosta njih kune u onaj guarana lokal na vrhu ulice.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...