Jump to content
IGNORED

Fast Food chains


MayDay

Recommended Posts

zapravo, ovo ne vazi samo za devojke, vec i za muskarce.s tim da oni kad su mladji gaje misice a od 30te stomak.
Za muškarce važi most def. Prebildanos ili zadriglost, sve osim toga je postalo retkost.
Link to comment
  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MayDay

    14

  • boshoku

    12

  • *edited by mod

    9

  • Indy

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nego razmisljam o domacim FFC ako se moze reci da toga ima. Jedino sto mi pada na pamet je Caribic, Duff, pomenuti Fish & Bar i onaj propali Grill 011. Pri tom mislim da su samo ovi prvi i zadnji uspeli da dobace do 3+ objekta u isto vreme.
E, Caribic sam u početku baš volela, a onda im je naglo opao kvalitet. Jel još neko ima takav utisak? Čini mi se da ne ispeku dovoljno te pice, kao da su malo živkaste. A sladoled volim i dalje, iako je takav treš. Uvek uzmem preliv od višnje, plazmu i mrvice od crne čokolade.
Link to comment
Good Food dodajte na listu, ne znam ima li ga po Srbiji
Kod mene se relativno nedavno otvorio u Bulevaru mesa, na praktično istom mestu na kom su imali fast food i pre jedno šest sedam godina, pa su pukli. Nije mi jasan rezon.Pink Panter je solidan. Poncho je imao ff na nekih par mesta po gradu, mada imam utisak da im je kvalitet pice opao, kolje ih verovatno Caribic.McDonald's poštujem, pošto u njihovim restoranima radim za mene u tom trenutku jednu veoma bitnu stvar.
Link to comment
Kod mene se relativno nedavno otvorio u Bulevaru mesa, na praktično istom mestu na kom su imali fast food i pre jedno šest sedam godina, pa su pukli. Nije mi jasan rezon.Pink Panter je solidan. Poncho je imao ff na nekih par mesta po gradu, mada imam utisak da im je kvalitet pice opao, kolje ih verovatno Caribic.McDonald's poštujem, pošto u njihovim restoranima radim za mene u tom trenutku jednu veoma bitnu stvar.
numbah 2?
Link to comment

In-N-Out Burgerklasa za sebe, ali nalazi se samo u pet americkih drzava (California, Arizona, Nevada, Utah, Texas), koga put nanese tamo mora obavezno da proba

Link to comment

big mek je zakonjeste da je u odnosu na "prave pljeskavice" bezveze, jeste da ko zna šta stavljaju unutra, jeste da nije zdravo i blabla i trućtruć ali je dobro kao takvopa onda uz njega pomfrit i koka-kolu, a posle toga sladoled ili šejk od jagode ili od čokoladeinače volem i sendviče u španskom Pansu (a imaju i neke mekolike sladolede

Link to comment
Videh da kineska Luda kuća ima nekoliko podružnica po Beogradu.
pa valjda imaju jedan restoran (lokcija kao i pre 10 dina), te dva dostavna mesta - trg (krš) i negde na nbdžiju
big mek je zakonjeste da je u odnosu na "prave pljeskavice" bezveze, jeste da ko zna šta stavljaju unutra
makar znaš da je meso, makar koliko bilo lišeno ukusa, hm, pa 100% meso, a za razliku od domaćih uradaka gde je pored nezaobilazne soje, koja mi je najmanji problem, po sredi mlevenje papaka, ušiju i pronađenog u trbušnoj duplji
Link to comment

dr(u)karatoni, jurodivi gaskoin ti prvo reko da si zaglupeo u vermarhtu, a povodom sabveja, pa posle lakonski editovaosamo da znaš (istina, keve mi)dr(u)kara/

Link to comment
dr(u)karatoni, jurodivi gaskoin ti prvo reko da si zaglupeo u vermarhtu, a povodom sabveja, pa posle lakonski editovaosamo da znaš (istina, keve mi)dr(u)kara/
Slično tome je bilo, ali hajde malo na fight club :)On topic: Kad god sam malo više konzumirao McD... bilo mi je muka, takođe imao sam čudan osećaj na rubovima jezika koji moja leksika nije u stanju da pokrije... Edited by Ajant23
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...