Jump to content
IGNORED

Fast Food chains


MayDay

Recommended Posts

Pa jedemo i volemo i klicemo umereno. U tome je valjda poenta?Mada, ne znam da li ja tripujem, ili sam zbog godina izgubila predstavu kako 'mladi' inace izgledaju, ali ja u Srbiji primecujem razliku u velicini mladjih devojaka u odnosu na pre nekoliko godina. Nemamo bas problem sa gojaznoscu ali mi se cini da veci broj mladih zena sada ima naslage na stomaku i bokovima nego pre npr 10 godina.
Uh, ne znam da li ja tripujem, ili sam zbog sopstvene debljine izgubila kompas, ali meni mlade devojke u Srbiji svake godine izgledaju sve vitkije (moj najbolji prijatelj kaže i da su sve sisatije). A najbolje mi je kad vidim super zgodnu mladu curu kako jede đank fud! :heart:
Link to comment
  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MayDay

    14

  • boshoku

    12

  • *edited by mod

    9

  • Indy

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

moj utisak je da su one bas mlade uglavnom mrsavicemedjutim, nakon brze udaje sledi jos brza propast, pa je populacija od 30 navise katastrofa.ne obavezno predebelo, ali se zivi totalno nezdrav zivot.zapravo, ovo ne vazi samo za devojke, vec i za muskarce.s tim da oni kad su mladji gaje misice a od 30te stomak.

Edited by Zverilla
Link to comment
Ja ne znam kako se to zove "naški", osim ovog što tamo piše, Gozleme (pri čemu je "o" sa 2 tačke, kao u nekom hevi metal bendu).
ovako se pravi na izvoru.CaltepeGozleme.jpgtoni: u nemackoj svaka turska pekara koja drzi do sebe ima gözleme, ali pazi da ti ne daju podgrejanu varijantu.postoji i nas izraz, ali ne mogu sad da ga se setim.inace je ovo trol, jer nema gözleme fast food chain (nazalost)
Link to comment
ovako se pravi na izvoru.
Pa, i ovo je praktično "na izvoru", jer su te koje ga prave iste kao ta na slici. Tzv. "neintegrisani imigranti" (ovi koji nerviraju Hellu :D)
Link to comment

ja sam totalno navucen na japanski fast food asijen. jednom nedeljno jedem tamo. uglavnom to sto oni zovu ramenmenu-ramen-1.jpgburger king, kfc i ostale u 90% slucajeva konzumiram po stanicama i aerodromima.

Link to comment

Nego razmisljam o domacim FFC ako se moze reci da toga ima. Jedino sto mi pada na pamet je Caribic, Duff, pomenuti Fish & Bar i onaj propali Grill 011. Pri tom mislim da su samo ovi prvi i zadnji uspeli da dobace do 3+ objekta u isto vreme.

Link to comment
Neko je spominjao da je i onaj Pink Panter novopazarski prilicno razvijen van BG@Mau drzim te za rec! :)Kakve su im cene u evropskom?
Žar mance franšiza dosta dobro posluje u Srbiji. U Beogradu ima nekoliko Pink Pantera.Što se tiče Meka, Bigmek mi je najbolji. Tamo jedem jednom mesečno, ali uglavnom kada hoću da premostim pa uzmem čizburger ili tako nešto. Videh da kineska Luda kuća ima nekoliko podružnica po Beogradu.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...