Jump to content
IGNORED

under the dome


luba

Recommended Posts

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    23

  • Calavera

    14

  • Lrd

    13

  • Arkadija

    13

Pa kao sto neko rece, ako nemas neke bitne propuste iz vec zavrsenih serija, onda gledaj ovo kad si vec poceo, samo nemoj da ocekujes Wire ili Lost :)

Link to comment

Ja sam do sad samo prve tri pogledao, ali ću verovatno večeras da nadoknadim propušteno...odmarao sam malo čelo jer sam zbog te treće morao agresivno fejspalmovati na svaka 2 minuta. (kod "poslednje šibice" kad mi glava ne spade sa ramena)Nadam se se da se kasnije lobotomiziranost scenarista ispoljava na neki šarmatniji način...ili se čovek jednostavno svikne. :(

Link to comment

meni simultano izgovaranje "pink stars are falling" onih tinejdžera dovoljno bilo da prestanem sa gledanjem.osetio sam se strašno glupo dok sam to gledao.

Link to comment

nisam gledao ovu danasnju epizodu ali samo da zapljunem svoj facepalm trenutak kada Barbi pred grupom od 4-5 ljudi kaze da ce se ONO desiti u 1315 a od svih njih bas glavna pandurka ne zna sta to znaci.

Link to comment

ova koju je pisao bkv bila za dve klase bolja od prethodne dve. ako nastavi tako, bice podnosljivo.jedino sto ne mogu da prestanem da zamisljam sojera kao barbija i anulusiju kao lindu :(

Link to comment

Mda, drastičan napredak, prosto ne znam da li je bolja monsunska kiša iz vedra neba ili ono sveopšte lupetaranje oko šećerne bolesti :D"She's a diabetic - she kinda loses it if she doesn't take her insulin". Nnne, dijabetičari "kind of lose it" kad im šećer padne, tj. kad uzmu previše insulina. A kad ne uzmu insulin, nema praktično nikakvih short-term efekata - sigurno ne toplotnih udara, bulažnjenja, i smrti par dana kasnije. Imaće ozbiljne posledice eventualno ako provede par godina bez insulina, a umrla ne bi ni tada.Takođe, pred kraj epizode smo videli ivicu kupole iza koje je spoljašnost netaknuta - cveće, drveće, ptičice cvrkuću - a u prošloj epizodi smo čuli da će ceo grad biti sravnjen sa zemljom ako bomba probije kupolu. Zašto nisu prosto rekli ljudima da se sklone na tu bezbednu stranu grada, ako je ta termonuklearna bomba bila neobjašnjivo kratkog dometa?

Link to comment

- ja sam mislio da su ameri kao najnaprednija nacija prešli na insulin u spreju (kao pumpice za asmatičare) to se testiralo pre više od 10 god, kad ono međutim, oni još koriste bočice kakve smo i mi na evro periferiji zamenili olovkama još pre 20 godina

Link to comment
Mda, drastičan napredak, prosto ne znam da li je bolja monsunska kiša iz vedra neba ili ono sveopšte lupetaranje oko šećerne bolesti :D"She's a diabetic - she kinda loses it if she doesn't take her insulin". Nnne, dijabetičari "kind of lose it" kad im šećer padne, tj. kad uzmu previše insulina. A kad ne uzmu insulin, nema praktično nikakvih short-term efekata - sigurno ne toplotnih udara, bulažnjenja, i smrti par dana kasnije. Imaće ozbiljne posledice eventualno ako provede par godina bez insulina, a umrla ne bi ni tada.Takođe, pred kraj epizode smo videli ivicu kupole iza koje je spoljašnost netaknuta - cveće, drveće, ptičice cvrkuću - a u prošloj epizodi smo čuli da će ceo grad biti sravnjen sa zemljom ako bomba probije kupolu. Zašto nisu prosto rekli ljudima da se sklone na tu bezbednu stranu grada, ako je ta termonuklearna bomba bila neobjašnjivo kratkog dometa?
jel si me spojlirao sada :lol:insulin je iz ove "moje", a ovo drugo je od juce ili mi se od kvaliteta sve pobrkalo?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...