Jump to content
IGNORED

under the dome


luba

Recommended Posts

Ja sam odgledao CELE prve dve sezone Under The Dome. AMA :D

 

 

bolje da si stavio cev usisivača u njegov ispusnik, uključio i gledao 20 puta 45 minuta kako usisivač usisava samog sebe, bilo bi zabavnije i korisnije  :lolol:

Link to comment
  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    23

  • Calavera

    14

  • Lrd

    13

  • Arkadija

    13

Ja batalio na pola trece. U jednom trenutku cak i nadju vrata za izlazak napolje ali zaboravih zasto su samo njih nekoliko to iskoristili. Totalno ludilo i glupostarija od serije.

Link to comment

Ja sam odgledao CELE prve dve sezone Under The Dome. AMA :D

 

Stvarno, do negde 10e epizode 1. serijala je sve i bilo koliko toliko podnošljivo. Kada se pojavila

Maksin (dok je vjeka i vjekova biće žena Rejlana Givensa), sve je krenulo nazdrživo u tragediju. Kraj

u kome Velki Džim ubija koga stigne pa mu svi lepo oproste (10i put u samo prvoj sezoni) je epska budalaština koja je ubila svaki smisao u dalje gledanje. Da su Big Džima razapeli na centralnom trgu u tom momentu, moglo se spasiti barem nešto.

 

Ali mislim da mi je najgluplji momenat u celoj seriji kraj prve sezone kada je Endžie ubijena. Nju je ni manje ni više nego sekirom isekao Sem, ali i on se pokajao, jbg, mislio da mora da poubija 4 ruke da bi dom nestao, "zajebao se". Tolerantni narod Čester Mila ima veliko srce. Sve u svemu, gluposti su neograničene, i besmisao udara iz svake sekunde i boga hvala što nema treće sezone na netfliksu pa to mogu da iskoristim kao opravdanje da ne odgledam i treću sezonu inače verovatno bih. 

+1

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...