Jump to content
IGNORED

Mustafa Kemal'in askerleri


InvisibleLight

Recommended Posts

Gurdijan ima slike nekih protesta...

 

 

 

i kaže još ovo

 

 

My colleague Ghaith Abdul-Ahad is in Istanbul. He reports that there is chaos on the main thoroughfare Istiklal, with people running in all directions.

    Restaurants and shops are closing, somtehing is happening on Taksim Square and Tarlabashi Boulevard seems to be closed.

    Cars are honking their horns and driving on the wrong side of the road. A lot of people are walking from the direction of Taksim. There is a sense of agitation, with people checking their phones or listening to the radio.
Link to comment

a šta ne bi ?

 

nadam se da su turci pametni da sede kući

 

ne daj bože da se u turskoj nešto zagovna

 

ironija, naravno da bi se odmah milion đavola izleglo po celom svetu

Link to comment

a šta ne bi ?

 

nadam se da su turci pametni da sede kući

 

ne daj bože da se u turskoj nešto zagovna

 

nema sanse da turci idu protiv vojske

Link to comment

budala poziva narod na ulice, znaci gotov je. nadam se da ce ga uhvatiti , da nece moci da pobegne van zemlje

 

 

Iskreno rečeno ne mirišem ni malo Erdogana, ali mi nije jasan rezon - ovo je državni udar koji je izvela vojska u Evropi, 21. vek.

Link to comment

erdogan koji se javlja preko mobinog telefona kaze da veruje da ovaj drzavni udar nije uspeo.

Je l' se zna je l' pre ili post paid, da znamo i mi čemu se nada???

 

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Link to comment

Evo mog malog utiska: ako je on ovo rekao u etar to znači da ga pučisti još nisu sadžgali™. Naravno u čabru je ali je i dalje negde na slobodi. To dalje znači da ovi baš i ne kontrolišu celu zemlju kako kažu. I još da dodam da max. 30% populacije podržava ovo. Tako da, da - šta bi loše moglo da se desi...

Link to comment

Iskreno rečeno ne mirišem ni malo Erdogana, ali mi nije jasan rezon - ovo je državni udar koji je izvela vojska u Evropi, 21. vek.

U Turskoj, u Turskoj...

 

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Link to comment

Evo mog malog utiska: ako je on ovo rekao u etar to znači da ga pučisti još nisu sadžgali™.

 

Očigledno da, ali je očito i da se krije u nekoj mišjoj rupi i da ne sme ni nos da pomoli, verovatno ima 10-tak telohranitelja oko sebe i ne veruje više nikome

Link to comment

Ako ga ne uhapse u sledećih par sati to će značiti da je nešto naopako krenulo po pučiste

Edited by slow
Link to comment

budala poziva narod na ulice, znaci gotov je. nadam se da ce ga uhvatiti , da nece moci da pobegne van zemlje

 

negde sam procitao da je vec kao napustio zemlju. ko zna da li je tacno

Link to comment
×
×
  • Create New...