Jump to content
IGNORED

Mustafa Kemal'in askerleri


InvisibleLight

Recommended Posts

Ili mnogo više...

Jbg, ako tamo misle da su posle svih "uspesnih" intervencija sirom sveta bogom dani da srede zemlju od 80kk stanovnika, onda je za njih severna koreja centrala zdravog razuma...

Link to comment

Meni je zanimljivo koliko su strpljivo oni ovo organizovali. Koliko godina je vec Erdogan na vlasti? I pritom progresivno povecava svoju vlast, menja zakone i ustav cak (ako se ne varam) u skladu sa sopstvenom zeljama i potrebama, obracunava se sa neistomisljenicima u svim sferama, od vojske do medija, pobedjuje na izborima... i onda se desi ovo. Ako im uspe, tj.

Link to comment

sto bi rekao nas premijer, zasto bas sada i kome ovo najvise odgovara.

 

ne, premijer ce reci kako mi imamo stabilnost koju je potrebno cuvati za razliku od turske

Link to comment

Kerijeva izjava je, čini mi se, jasna... Ovo je pro US puč...

 

Pogotovo što se još niko drugi nije oglasio...

 

Meni je samo nada da ovo nisu izveli neki od USA kontrolisani islamisti, nego neka sekularna ekipa, koja će da samo resetuje brojač, i pusti izbore ponovo, u koliko-toliko, poštenim uslovima...

Link to comment

Meni je samo nada da ovo nisu izveli neki od USA kontrolisani islamisti, nego neka sekularna ekipa, koja će da samo resetuje brojač, i pusti izbore ponovo, u koliko-toliko, poštenim uslovima...

ma daj, koji više pošteni uslovi i izbori 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...