Jump to content
IGNORED

Mustafa Kemal'in askerleri


InvisibleLight

Recommended Posts

I dalje mi je teško da poverujem da ona budaletina iz Penzilvanije vodi ovo. Mislim, pogledajte mu malo YT klipove pa sami zaključite da li može da preuzme ovoliku vojsku i zemlju.

Ja se i dalje nadam da je neko pametan i normalan ovo radio... Znam da takvi to ne rade, ali, jbg, možda se nekad poklopi...

 

Meni je fenomenalno, ako uspe, da su oni uspeli da sakriju od vojne bezbednosti toliku akciju... Pa čak i da je vojna bezbednost uključena u ovo, kakav moron moraš biti da postaviš nepouzdane ljude na jednu od najvažnijih pozicija u državi...

Link to comment

Presidential sources say: “This is an attack against Turkish democracy. A group within the armed forces has made an attempt to overthrow the democratically elected government outside the chain of command.


“The statement made on behalf of the Armed Forces wasn’t authorised by the military command. We urge the world to stand in solidarity with the Turkish people.”


 


Puc uspeo.


Link to comment

To je to... Ljudi su za sat vremena izveli puč u jednoj od većih i važnijih država sveta...

 

Kapa dole za učinak...

 

kako ovako dobro organizovanu akciju držati u tajnosti mesecima, pošto se ovo očigledno pripremalo duže vreme, jbt

Link to comment

kako ovako dobro organizovanu akciju držati u tajnosti mesecima, pošto se ovo očigledno pripremalo duže vreme, jbt

Pa jedino da je ceo vrh njihove VBA u stvari vodio akciju... Ja stvarno ne znam kako drugačije...

Link to comment

kako ovako dobro organizovanu akciju držati u tajnosti mesecima, pošto se ovo očigledno pripremalo duže vreme, jbt

 

Baš razmišljam o tome. Neverovatno potpuno.

Link to comment

kako ovako dobro organizovanu akciju držati u tajnosti mesecima, pošto se ovo očigledno pripremalo duže vreme, jbt

+1

Link to comment

Ja se i dalje nadam da je neko pametan i normalan ovo radio... Znam da takvi to ne rade, ali, jbg, možda se nekad poklopi...

 

Meni je fenomenalno, ako uspe, da su oni uspeli da sakriju od vojne bezbednosti toliku akciju... Pa čak i da je vojna bezbednost uključena u ovo, kakav moron moraš biti da postaviš nepouzdane ljude na jednu od najvažnijih pozicija u državi...

 

Ako je učestvovala vojna policija u puču to znači da su organizatori iz redova vojne bezbednosti, vojna policija je najčešće pod komandom vojne bezbednosti

Edited by slow
Link to comment
×
×
  • Create New...