Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Ko ga jebe.

Glupa seljacina koja se kurci. Da nije molio za oprost i postao veci katolik od pape™ niko ne bi kurcem mrdnuo kao sto nije u slucaju mnogih drugih.

Da je normalna drzava odjebali bi ga pa nek ga brane drugari koji su mu oprostili.

 

Nije tačno zato što je bilo napada i pre toga. Mnogo pre toga. A čak se pričalo i da je jedan od preduslova da uopšte potpiše za Partizan da uživa zaštitu određenih ljudi koji su se tada visoko kotirali u Alkatrazu.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • Kreator

    365

  • Filipenko

    359

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije tačno zato što je bilo napada i pre toga. Mnogo pre toga. A čak se pričalo i da je jedan od preduslova da uopšte potpiše za Partizan da uživa zaštitu određenih ljudi koji su se tada visoko kotirali u Alkatrazu.

 

i sad kad je propo alkatraz ja moram da mu placam obezbedjenje. ako, fala bogu, samo nek je ziv i zdrav...

Edited by Bright Billy
Link to comment

Jebote, da je harper lee svaki put napuštao forum kada bi ga uhvatili u raskoraku, ne bi ga ovde bilo još od 2007. Obraz k'o đon kada može drugima da zamera tako nešto.

A jel si toliko neinteligentan da ne provaljujes da si mu na Ignore i da dzabe pljujes po coveku na svakoj temi a on ti ne odgovara?

Link to comment

Toga nema nigde u tekstu.

"Vladimira su sproveli sa splava dok se držao za glavu. Videlo se da krvari s leve strane. Bilo je veoma kasno, oko pola četiri ujutro, i svi su počeli da se razilaze. Da se nije umešalo obezbeđenje splava, ko zna kako bi se sve završilo", rekao je jedan od očevidaca.

 

Kako kaže, i čovek iz Stojkovićevog obezbeđenja je povređen. On, kao i golman, pomoć su potražili u jednoj privatnoj klinici na Novom Beogradu.

da li shvatate koliko mašite fudbal?

 

edit

ne mislim na kvotovani deo nego na relativizaciju, šaljenje™…

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

i sad kad je propo alkatraz ja moram da mu placam obezbedjenje. ako, fala bogu, samo nek je ziv i zdrav...

 

Sve je to povezano sa policijom i bezbednosnim agencijama svakako. Neki drugi ljudi su tu sad glavni,ali me njihova struktura prilično ne interesuje. Poenta mog posta je bila da je pritisak postojao i pre te majice koju je nosio tako da kad si me već citirao,mogao si i da pročitaš šta sam napisao a šta nisam.

Link to comment

Sve je to povezano sa policijom i bezbednosnim agencijama svakako. Neki drugi ljudi su tu sad glavni,ali me njihova struktura prilično ne interesuje. Poenta mog posta je bila da je pritisak postojao i pre te majice koju je nosio tako da kad si me već citirao,mogao si i da pročitaš šta sam napisao a šta nisam.

 

Poenta je da je on naj*bao onog trenutka kada se usudio da obuce Partizanov dres, a to je opravdano kroz " ko ga je*e stav " million puta do sada.

 

Mrznja je bolest

 

 

 

 

edit : typo

Edited by crosman
Link to comment

da li shvatate koliko mašite fudbal?

 

edit

ne mislim na kvotovani deo nego na relativizaciju, šaljenje™…

 

U tekstu koji je Filip postavio ovoga nema, druge nisam citao.

Link to comment

I još jedna stvar,uzgred budi rečeno,jel urednik telegrafa i dalje Aleksandar Jovanović,samoproklamovani Sir Oliver?

 

Pošto ako jeste,mislim da bi on mogao da ima prilično pouzdane informacije oko toga šta se dešava u i oko tih grupa,bar što se tiče Zvezdinih navijača.

 

Ako nije,praštajte.

Link to comment

ne znam ko je urednik telegrafa, al vest je svakako prepisana iz alo-a. pritom je blic objavio drugaciju verziju dogadjaja, a blic i alo su ista firma.

Link to comment

Karikirao sam ali moram priznati da sam jako razocaran reakcijama :/
Sto se doticnog tice taman sam se bio ponadao da su svi zaboravili na njega, cemu sam se i nadao od pocetka posto je realno previse nebitan lik da bi se o njemu za par desetina godina pricalo kao o 1 najkontroverznijem preletacu™ al jebiga, ocigledno smo u vecem kurcu nego sto sam mislio. Drustvo kao takvo.

Link to comment

ne znam ko je urednik telegrafa, al vest je svakako prepisana iz alo-a. pritom je blic objavio drugaciju verziju dogadjaja, a blic i alo su ista firma.

 

Više verujem telegrafu nego blicu. Bez zezanja.

Link to comment

Karikirao sam ali moram priznati da sam jako razocaran reakcijama :/

Sto se doticnog tice taman sam se bio ponadao da su svi zaboravili na njega, cemu sam se i nadao od pocetka posto je realno previse nebitan lik da bi se o njemu za par desetina godina pricalo kao o 1 najkontroverznijem preletacu™ al jebiga, ocigledno smo u vecem kurcu nego sto sam mislio. Drustvo kao takvo.

 

pa kako nismo kad policija mora vec godinama da ga cuva zbog potpuno nebitne stvari.

Link to comment

@theanswer

 

realno, novinari nagadjaju jer se ta navijacko-dilersko-menadzersko-zelenasko-pandurska scena toliko pretumbala u prethodnih godinu-dve da tu niko ne moze da pohvata o cemu se radi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...