Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2013/14


žaro

Recommended Posts

Jednako mi je realno to da se Misic nije tukao sa marincima kao i to da je Stojketa i policijsko obezbedjenje napao klinac zbog muvanja ribe.

 

A i ko ga jebe kada je isao na splav u kasne sate.

 

Dveri approved.

Link to comment
  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    606

  • Ted

    537

  • BlackGeorge

    365

  • Filipenko

    359

Dveri approved.

 

:rolf:

 

ne znamo mi ništa u smislu očeviđenja i niko od nas nije bio tamo (što implicira da smo pristojni i verovatno oženjeni). elem, u takvoj situaciji polazi se od najverovatnijeg razvoja događaja, onog do koga dolazi kada se činilac a i činilac b nađu u interakciji, uz dokazanu hipotezu da činilac b reaguje burno u blizini činioca a. naravno, i sve drugo je moguće. recimo, možda se odlomio sitan deo kakvog nebeskog tela, meteorita isl. i tako majušan ogromnom brzinom udario direktno u splav i Stojketovu glavu, moguće da su se uskomešali duhovi koje je uznemirila ćirilična muzika, možda se čovek sapleo i udario u šank. sve je moguće. al nešto je verovatnije od tih mogućnosti.

Link to comment

mnogo mi je simpaticno kad ovako kolektivno skinete kosulje a potkosulje zaboravite u kolima. krivo mi je samo sto tedovi postovi nisu duzi.

Link to comment

batine su u veoma bliskoj prošlosti u noćnim provodima dobijali i volkov, ljajić, lola i ninković. svi hronično pokazuju nekakvu kurčevitost i prosto je zakon verovatnoće na strani pretpostavke da će neko jednom da ih izlema. sa stojkovićem je u tom pogledu još gora situacija.

Edited by Evropejac
Link to comment

Grijesis Evropejac. Izlemali su ga zbog toga sto su Vucic i Coki stvorili opstu atmosferu linca i satiranja svega grobarskog u Srbiji. Ko to ne vidi moze da se tornja na burek i ostale sns forume.

Link to comment

A, pa onda je sve ok.

 

ništa, ništa. ne znam samo je li ti stojković srcu miliji nego pomenuti, pa si digao ovoliku frku na osnovu filipenkovog posta o desetinama mrtvih u ukrajini, a za ove ranije ništa? :(

Link to comment

ništa, ništa. ne znam samo je li ti stojković srcu miliji nego pomenuti, pa si digao ovoliku frku na osnovu filipenkovog posta o desetinama mrtvih u ukrajini, a za ove ranije ništa? :(

 

Miliji su mi lola i ninkara od cigana volkova i stojketa, al nema to veze sada. I nisam ja digao frku nakon filipenkovog posta, vec su reakcije izazvale tvoje kolege kojima je taj post   posluzio da krenu u patkometrasku relativizaciju i spinovanje, pa se od pocetne teze nisu to navijaci, stiglo do sad vec cuvenog sta ce on na splavu u to vreme, ko mu jebe mater.

Link to comment

pa se od pocetne teze nisu to navijaci, stiglo do sad vec cuvenog sta ce on na splavu u to vreme, ko mu jebe mater.

 

gde neke wannabe moralne gromade pri tome navode da su bezbroj puta već bile u takvim situacijama, ali ih to ne sprečava da objašnjavaju™ i morališu

Link to comment

Čekaj, ti stvarno i bezrezervno veruješ da je Stojkovića i policiju koja ga čuva, zaskočio pijani klinac kome je povređen muški ponos?

 

Ne, ja verujem da je bilo pijanog pickaranja izmedju Stojkovica i random posetioca te cenjene splavarske ustanove (a.k.a lokalnih bitangi i wannabe krimosa) koje se zavrsilo tucom u kojoj je Stojke izvukao deblji kraj. Dakle, necega sto se po istim cenjenim ustanovama desava svakonocno, po jednom u nekoliko meseci i ponekom sportisti. Sve ostalo je dodatno medijsko naterivanje vode na mlin navijackog prepucavanja koje ce vremenom uciniti da se ovakvih situacija secamo kao dobrih, starih vremena u kojima su sportisti iz ovakvih situacija actually izlazili na sopstvenim nogama a ne na nosilima.

Link to comment

Grijesis Evropejac. Izlemali su ga zbog toga sto su Vucic i Coki stvorili opstu atmosferu linca i satiranja svega grobarskog u Srbiji. Ko to ne vidi moze da se tornja na burek i ostale sns forume.

Naravno , atmosfera je trenutno takva da najveci olos sa severa sebe dozivljava kao boga i batinu u srpskom drustvu ... bez bojaznosti od neke represije drzave ...   Jbg  , nekadsni clan je avanzovao u faraona ...

Link to comment

Grijesis Evropejac. Izlemali su ga zbog toga sto su Vucic i Coki stvorili opstu atmosferu linca i satiranja svega grobarskog u Srbiji. Ko to ne vidi moze da se tornja na burek i ostale sns forume.

 

Za satiranje ne znam ali atmosfera linča može da se bere i izvozi, koliko je ima. Na Burek, pak, niko ne mora da se tornja jer je taj forum 1 akademija nauka u poređenju sa onim u šta se ovo ovde pretvorilo.

Link to comment

Za satiranje ne znam ali atmosfera linča može da se bere i izvozi, koliko je ima. Na Burek, pak, niko ne mora da se tornja jer je taj forum 1 akademija nauka u poređenju sa onim u šta se ovo ovde pretvorilo.

 

 

Ne vredi...doslo je I  njihovo ©.

 

Mogu samo da zamislim koje su to frustracije...zamisli da pamtis poslednju Zvezdinu titulu kad si bio cetvrti razred osnovne skole, a sad si treci srednje. Konacno je njihovo, pa makar bilo I oteto/ukradeno, sta god.

Jedino sto smeta je sto to kod njih prolazi bez apsolutno ikakve kritike, ili gorkog ukusa u ustima, pod parolom - " ko vas j*be, bilo vam je lepo dok ste krali, sad je red na nas  ". I to je opste prihvaceno u drustvu, medijima, itd.

 

Klince mogu da razumem ( mladost-ludost ), ali ove matore nikako.

Link to comment

Ne vredi...doslo je I  njihovo ©.

 

Mogu samo da zamislim koje su to frustracije...zamisli da pamtis poslednju Zvezdinu titulu kad si bio cetvrti razred osnovne skole, a sad si treci srednje. Konacno je njihovo, pa makar bilo I oteto/ukradeno, sta god.

Jedino sto smeta je sto to kod njih prolazi bez apsolutno ikakve kritike, ili gorkog ukusa u ustima, pod parolom - " ko vas j*be, bilo vam je lepo dok ste krali, sad je red na nas  ". I to je opste prihvaceno u drustvu, medijima, itd.

 

Klince mogu da razumem ( mladost-ludost ), ali ove matore nikako.

+1

Glupi romi.

Dva smo sveta.

Link to comment

Grijesis Evropejac. Izlemali su ga zbog toga sto su Vucic i Coki stvorili opstu atmosferu linca i satiranja svega grobarskog u Srbiji. Ko to ne vidi moze da se tornja na burek i ostale sns forume.

+ na žalost đenova™ nije adekvatno sankcionisana, kao ni slučaj ćešić-jovanović na to dodoaj naprednjačku aboliciju i bol u kurcu prethodne vlasti na sve ono što je pratilo stojkovića dok je boravio i radio u srbiji.

i onda dobiješ relativizaciju i šaljenje™ i na ovakvom mestu.

ko ga jebe, mentol.

 

jedno ne razumem. kako je mučeni vladimir zavredeo ovoliku pažnju drugog univerzuma, nije valjda samo zbog one izjave u emisiji prslook again?!?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...