Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2013


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    139

  • dùda

    88

  • Jean-Luc Picard

    64

  • Arkadija

    59

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gotovo nikakve. Ovo je jedan od cetiri turnira ove godine koje ce igrati kao posednut, a tada ga je jako tesko pobediti cak i ako si jedan od najboljih igraca na svetu a kamoli neki anonimus. U kakvoj god da je Novak formi sumnjam da mu se moze desiti da ispadne pre polufinala sa Rafom.
da, videlo se protiv Wave na AO da ga je nemoguce pobediti kada igra kao posednut... ili AO nije spadao medju ta 4? :Ppravi test sledi u trecem kolu. osveta za Madrid
Link to comment
kakve su sanse da djovak ekspresno ispusi, nervira me ovo shpanovanje nacije na pobedu na RG od cega nece biti nista. pa sto pre pofasta, manje ce boleti.
Ogromne. Samo napisi da ce ih sve jebati ruzno, i opet i opet :isuse:
Link to comment
da, videlo se protiv Wave na AO da ga je nemoguce pobediti kada igra kao posednut... ili AO nije spadao medju ta 4? :Ppravi test sledi u trecem kolu. osveta za Madrid
Pa, jel' pobedio? :kralj:Za sada protiv Pelje je u fazonu "devojcica vodu gazi ovako, bas tako, a jos pri tom kucu pazi, hej lagano".
Link to comment

izgubila linabaš mi žao, mada mi je i ova ludaja betani skroz simpasad kreće noletovo čuveno opuštanjetmvaljda je sa godinama smekšao, pa se u neka doba sažali na protivnika :sleep:

Link to comment
zaspah gledajući ovo. Zanimljivo je ko otvoreni šampionat Šumadije u kukičanju.
na kukičanju ne bi tako zaspao <_<oma bi te penetrirali
Link to comment
izgubila linabaš mi žao, mada mi je i ova ludaja betani skroz simpasad kreće noletovo čuveno opuštanjetmvaljda je sa godinama smekšao, pa se u neka doba sažali na protivnika :sleep:
Ali se i Pelja sazalio na sebe pa se samoubio duplim greskama u poslednjem gemu, te tako zajebao Novaka. :lolol:Sad protiv mladjanog Bugarceta da vidimo koliko je Novak osvetoljubiv.
Link to comment

Ne bih ja nešto previše učitavao u ovaj rezultat, i Federer je sinoć pregazio svoga protivnika pa ga niko naprasno ne proglašava za prvog favorita.Inače, po prognozi, to bi moglo biti to za danas.

Link to comment
Ne bih ja nešto previše učitavao u ovaj rezultat, i Federer je sinoć pregazio svoga protivnika pa ga niko naprasno ne proglašava za prvog favorita.Inače, po prognozi, to bi moglo biti to za danas.
Pelja nije uopste toliko lose igrao koliko rezultat pokazuje, samo nije nagradjen vecim brojem gemova zbog Novakove vise nego solidne igre, narocito u svojim servis gemovima. Novak je imao period od nekih 11 gemova zaredom tokom kojeg je igrao prilicno blizu svojim vecim standardima i ubio Argentinca u pojam. Treci set je s obe strane bio manje-vise revijalan. Rekao bih da je Novak odigrao nesto solidnije nego u prvom kolu, nevezano za kvalitet protivnika.
Link to comment

Da li postoji neko racionalno objašnjenje zašto se mečevi koji su započeti a nisu završeni guraju da budu drugi meč sledećeg dana? Zašto mora jedan kompletan meč da se odigra na tom terenu pre nastavka meča od juče?

Link to comment
Da li postoji neko racionalno objašnjenje zašto se mečevi koji su započeti a nisu završeni guraju da budu drugi meč sledećeg dana? Zašto mora jedan kompletan meč da se odigra na tom terenu pre nastavka meča od juče?
Da bi se igrači koji su igrali juče malo odmorili.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...